Arama

Call Of Duty 6 oyunundaki yazı sorunu nasıl çözümlenir?

Güncelleme: 16 Ağustos 2012 Gösterim: 11.976 Cevap: 10
resident_evil - avatarı
resident_evil
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #1
resident_evil - avatarı
Ziyaretçi
Call Of Duty Modern Warfare 2 Aldım Ve Yükledim. Yükledikten sonra oyuna girip bi bakmak istedim ama yazılar kare kare halini almışş Msn Confused birkaç siteye girdim baktım ekran kartı güncelleştirmesi felan diyolar güncelliyorum gene aynı. Acaba Windows 7 kullanıyorumda mı bütün bunlar benim başıma gelio anlamış değilimmm? .... Ne olur Bir yardım Edin Bu Arada Ekran Kartım ATİ Radeon x1550
Sponsorlu Bağlantılar
LrseRia - avatarı
LrseRia
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #2
LrseRia - avatarı
Ziyaretçi
Callof duty 2'yi laptop'ıma kurdum ama 2 sorun ile karsilastim.
1. Calistirdigimda once "Error during initialization:Video card or driver doesn't support alpha blending." uyarisi cikti
Sponsorlu Bağlantılar
2. Ekran kartimi "IntelMsn Rainbow 915GM/GMS,910GML Express chipset family" driver'ini guncelledim ve sonra da "DirectXMsn Rainbow has encountered an unrecoverable error. Please check DirectXMsn Rainbow FAQ for possible solutions" uyaisi cikti ama bunu e yaptiysam halledemedim.
Acab benim laptop'imin ekran karti bu oyunu oynamaya musayit degil mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
call of duty 6 yükledim yazılar değişik
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
resident_evil adlı kullanıcıdan alıntı

Call Of Duty Modern Warfare 2 Aldım Ve Yükledim. Yükledikten sonra oyuna girip bi bakmak istedim ama yazılar kare kare halini almışş Msn Confused birkaç siteye girdim baktım ekran kartı güncelleştirmesi felan diyolar güncelliyorum gene aynı. Acaba Windows 7 kullanıyorumda mı bütün bunlar benim başıma gelio anlamış değilimmm? .... Ne olur Bir yardım Edin Bu Arada Ekran Kartım ATİ Radeon x1550

evet resident_evil arkadaşım bendede aynı sorun var oyun açılınca yazılar okunmuyor.benimde ekran kartım ati radeon x1550 ve windows 7 kullanıyorum.geçen gün atinin Catalyst Control Center programını yüklemiştim o zaman yazılar çok güzel okunuyodu herşey normaldi fakat ekran kartımı bilgisayar yönetimindeki aygıt yönetiminden sürücü yazılımını güncelleştir yaptım ondan sonra oyunda yazılar tekrar okunmamaya başladı.Catalyst Control Center programını kaldırım yeniden kurmama rağmen bir türlü düzelmedi nerden güncelleştirme yaptıysam artık..Bu konuda bilgisi olan tün arkadaşların bize yardım etmelerini istiyorum saygılarıla..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ATI Catalyst? Legacy Display Driver

bu siteden 95 mb olanı indir bnde işe yaradı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

call of duty 6 nasil yuklenir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

dvd 2 yi nasıl yuklicem bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşalrrr ben oyunu kurdum :/ yükledim ama oyunu açtımda yazılar okunmuyor çok değişik yazılar varrr nasıl düzeltcem biri yardım etsinn allah için yhafff
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadsslar Bn 95 mb lık olanı ındırdm ama düzelmedi baska cozumu olan yardm etsın pls..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nerden indirioz 95 bit
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bende de aynı sorun vardı ekran kartım ati x1650. sızın gıbı ekran kartı guncellestırmelerını yaptım 2 tane dosya eksıktı onları c:windows/system32/..... içinde kısaca c: ıcınde sızden ıstedıgı dosyaları arama yapın bulun kopyalamasına yardımcı olun. yukleme sorunsuz olduysa pc yenıden baslatın. ekran cozunurlugumu 1024x768 yaptım. oyun sımgesıne sag tıkla ozellıklerden uyumluluk ta 640x480 cozunurlugunde calıstır dıyın. artık calısması lazım ben yaptım çalıştı yardımcı olduysam ne mutlu bana.....