Arama

Ördeklerde cinsiyet ayrımı nasıl yapılabilir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Temmuz 2014 Gösterim: 74.819 Cevap: 36
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2014       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 aylık ördeğim var 5 tane boyunlarındakı tuyler kopuk gibi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2014       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim çok tatlı bir ördeğim var onun cinsiyetini öğrenmek istiyorum bu arada ben 9 yaşındayım babamla iddiaya tutuştuk o erkek diyo ben kız diyorum "erkekler genellikle feek feek der yani ses çıkartamaz ama dişiler vak vak der ve ayrıca erkeklin kuyruğunda iki tane tüy vardır ve erkeklerin boyu uzundur"
demişti biri ama benimki feek de demiyo vak vak da kuyruğu hakkında bişey söyleyenlerde de kuyruğu ne düz ne de kıvrımlı anlamadım hiç bişey yalnız refik özen in dediği gerçekten tüylerimi diken diken etti midem bulandı ıyyy....

Sponsorlu Bağlantılar

Size son söylenen işlemde KoLaY geLsin... :/

arkadaşım bende seninki gibi ördeklerim var. Ve sana nasıl erkek nolduğunu söyleye bilirim erkek ördeklerde senin dediğin gibi 2 tane tüyleri vardır. o tüyler de eğer kıvırcıksa erkektir ve oyuyler kafasına kadar bükükse erkektir
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
5 Nisan 2014       Mesaj #33
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2014       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dişi ördekler gak diye ses çıkartırken erkekler cayk diye ses çıkartır.Erkekler daha hızlı büyür.Erkeklerin tüyleri uzun iken dişilerin daha uzun olur.(hepsi yavrular için geçerlidir ama yavru dişiler gak sesini bazen çıkartır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2014       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dişi ördeklerin kuyrukları sivri olur boyları kısa olur erkege göre daha yavaş gelişirler kuyruklarından üç santim geride çiftleşme organı var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2014       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dişi ördeklerin kuyrukları sivridir erkek öredeğe göre daha yavaş gelişir ve kısadırlar kuyruklarının üç santim gerisinde ciftleşme organları olur ##
hayvan bakıcı - avatarı
hayvan bakıcı
Ziyaretçi
27 Temmuz 2014       Mesaj #37
hayvan bakıcı - avatarı
Ziyaretçi
kuyruğuna bak