Arama

Soy ağacımı nereden bulabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Mart 2015 Gösterim: 47.536 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geçmişimi nasıl ögrenirim bana yardımcı olursanız sevinirim. zamanında dedelerim erzurum horhasandan yıldızelinin aslan dogmuş köyüne ooradanda tokat turhal eriklitekke köyüne gelmişler yardımlarınız için teşekkür ederim MEHMET GÜRBÜZ
EN İYİ CEVABI Daisy-BT verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

geçmişimi nasıl ögrenirim bana yardımcı olursanız sevinirim. zamanında dedelerim erzurum horhasandan yıldızelinin aslan dogmuş köyüne ooradanda tokat turhal eriklitekke köyüne gelmişler yardımlarınız için teşekkür ederim MEHMET GÜRBÜZ

Alıntı

soyumun nereden geldigini merak ediyorum yardımcı olurmusunuz

Sponsorlu Bağlantılar
nigde bor havuzlu köyü nufusuna kayıtlı levent ünsal soy gecmişimin nereden geldigini ögrenmek istiyorum

Soy ağacınızı hazırlanmış olarak bir yerde bulamazsınız. Siz ya da ailenizden birinin bu araştırmayı yapması gerekir. Bunun için aile büyüklerinize, sizlerin nüfus kütüklerine başvurmalısınız. Alacağınız bilgiler sonucu, gidebileceğiniz kadar geriye giderek ağaç formunda bir liste hazırlayıp ailenizin diğer fertlerine ve gelecek kuşaklara önemli bir hediye vermiş olursunuz.

Alttaki linkte, topladığınız bilgileri birleştirebileceğiniz bazı araçlar var. İnceleyiniz.
Soy Ağacı Oluşturma Programı

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi

Sponsorlu Bağlantılar
nigde bor havuzlu köyü nufusuna kayıtlı levent ünsal soy gecmişimin nereden geldigini ögrenmek istiyorum
Son düzenleyen Misafir; 6 Ocak 2010 00:16 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #3
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Alıntı

Soy ağacınızı hazırlanmış olarak bir yerde bulamazsınız. Siz ya da ailenizden birinin bu araştırmayı yapması gerekir. Bunun için aile büyüklerinize, sizlerin nüfus kütüklerine başvurmalısınız. Alacağınız bilgiler sonucu, gidebileceğiniz kadar geriye giderek ağaç formunda bir liste hazırlayıp ailenizin diğer fertlerine ve gelecek kuşaklara önemli bir hediye vermiş olursunuz.

Alttaki linkte, topladığınız bilgileri birleştirebileceğiniz bazı araçlar var. İnceleyiniz.
Soy Ağacı Oluşturma Programı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
soyumun nerden geldini öğrenmek istiyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
soyumun nerden geldini öğrenmek istiyorum ayrdım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
soyagacimi nasil ogrenebilirim
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #7
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

soyumun nerden geldini öğrenmek istiyom

Alıntı

soyumun nerden geldini öğrenmek istiyorum ayrdım edin lütfen

Alıntı

Soy Ağacı Oluşturma
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

soyagacimi ogrenmek istiyorum

osmanlı öncesi atalarımın isimlerini öğrenmek istiyorum..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben halil karcı afyon karahisarda oturuyorum kökümüzünnereden geldigini ögrenmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR SOYUMUN NERDEN GELDİĞİNİ ATALARIMIN HANGİ MİLLETTEN GELDİĞİMİ EN DOĞAL HAKKIM YARDIMCI OLUR MUSNUZ BU KONUDA LÜTFENNNNMsn Happy