Arama

Okul değiştirme şartları nelerdir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2015 Gösterim: 92.989 Cevap: 174
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9. sınıf öqrencisiyim düz lisedeyim anadoluya geçmek için puan kaç olası gerek
Sponsorlu Bağlantılar
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #52
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle çok geç olmadan 1.sınıftan sonra okul değiştirecekseniz eğer hangi okulu istediğinize karar vermeniz gerekir. Ticaret meslek lisesinde anadolu 1. sınıf da okuyan bir öğrenci diğer kız meslek ve ya anadolu lisesine geçmek istiyorsa bunun olmasına imkan yoktur fakat düz liseye geçiş yapabilir veya evinin yakın olduğu bir düz ticaret meslek lisesine.. Ticarette anadolu olabilir fakat başka bir liseye geçiş yaparken anadolu olamaz elindeki cevheri kaybeder ..!
Sponsorlu Bağlantılar
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #53
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 9. sınıf öqrencisiyim düz lisedeyim anadoluya geçmek için puan kaç olası gerek

Düz liseden anadoluya geçiş yapılamaz sadece evinin yakın olduğu yani adresinin tuttuğu yerlere geçiş yapabilirsin ama Anadoluya yapılamaz..! Bunun içi uyarlanmış puan da yoktur..! ama ticaret veya kız mesleklere geçiş yapabilirsin ..!
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #54
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Anadolu ticarette okuyan bir öğrenci anadolu lisesine geçmek istese bunu gerçekleştiremez sedece düz ticarete ve düz liseye geçiş yapabilir ..! Ama bunu çok geç olmadan yani lise 2 ye geçerken yapabilmelidir .!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben anadolu lisesindeyim 9.sınıf bitti yıl sonu ort 75 başka bir anadolu lisesine geçebilirmiyim ??????????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben özel lisedeyim seneye anadolu lisesine gecebilri miyim
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #57
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben özel lisedeyim seneye anadolu lisesine gecebilri miyim

aşağıdaki link'i inceleyiniz.

http://www.memurlar.net/haber/43509/
burakbrs16 - avatarı
burakbrs16
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #58
burakbrs16 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba..

Ben ve Arkadaşım Düz liseye geçiş yapmak istiyoruz. Ben Endüstri meslek lisesi 10.sınıfta okuyorum 11.sınıfa geçtim. Arkadaşım ise anadolu teknik meslek lisesini okuyor oda 11.sınıfa geçti. Önümüzdeki sezon yani 11.sınıf için düz liseye geçmek istiyoruz böyle bir şansımız varmı net bir bilgiye ihtiyacımız var teşekkür ederiz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2011       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 3.sınıf öğrencisiyim.. 10.sınıfı trabzonda okuyacağım. Ben düz lisede okuyorum ama seneye her okul anadolu oluyor istediğim anadolya gidebilir mym yoksa 8.sınıfın sonndaki sbs puanımla mı gircem???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn imam htip Lisesnde okuorm 10.SInıfı bitirdim 11 de düz liseye qecebilir mym lütfen aciL cevab