Arama

Laptop fanı durdu, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 31 Aralık 2015 Gösterim: 5.416 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar laptop umun fanı durdu ne yapmalıyım... yetkili servis felan demeyin lütfen... baıları tozdan dedi... eğer tozdansa ne yapmalıyım... acil yardım lütfen... şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Servise götürmeyecekseniz. Kompresör ile fana hava tutun, buda çözüm olmazsa bir teknik elemanın o cihazı açıp fanlarını yağlayıp temizlemesi gerekiyor yada fan değişimi olması gerekiyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim fanım bir ara bozuldu ve çok ısınıyodu çk ısınıncada hemen kapanıyordu ekranı sonra bir ara düzeldi fakat yeniden ısnın maya başladı ve yenien çk ısınınca ekranı kapnmaya başladı napıcam bu arada bilgisayar açılırken fanla ilgili yazılar çıkıyor ...............
koku - avatarı
koku
Ziyaretçi
22 Eylül 2013       Mesaj #4
koku - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle kasayı sök fanını temizle sonra termal macununu yenile buda çözüm olmassa sevise götür termal macundanda kaynaklanabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar laptop umun fanı durdu ne yapmalıyım... yetkili servis felan demeyin lütfen... baıları tozdan dedi... eğer tozdansa ne yapmalıyım... acil yardım lütfen... şimdiden teşekkürler

Arkadaşım leptopu herhangi bir bilgisayarcıya götür ve fannı temizlettir tüy toz sıkışmıştır
KaraŞövalye100 - avatarı
KaraŞövalye100
Ziyaretçi
31 Aralık 2015       Mesaj #6
KaraŞövalye100 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle herkese iyi akşamlar...

Benim HP Pavilion g6 2305-et markalı bir laptop'um var. Bilgisayarın soğutucu fanı arızalandı ve yenisiyle değiştirmem gerekiyor. Bunun fiyatı hakkında bir bilginiz var mı?

Vesselam...

Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
31 Aralık 2015       Mesaj #7
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
KaraŞövalye100 adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle herkese iyi akşamlar...

Benim HP Pavilion g6 2305-et markalı bir laptop'um var. Bilgisayarın soğutucu fanı arızalandı ve yenisiyle değiştirmem gerekiyor. Bunun fiyatı hakkında bir bilginiz var mı?

Vesselam...

Arkadaşım, bence en iyi çözüm bir yetkili servise gitmenizdir.
Son düzenleyen Jumong; 1 Ocak 2016 00:17
🌘 🚀