Arama

Sakal ve bıyıkların sıklaşması veya çoğalması için ne yapılabilir? - Sayfa 2

Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 61.410 Cevap: 21
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynı sorun var ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
komoçotoko - avatarı
komoçotoko
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #12
komoçotoko - avatarı
Ziyaretçi
kızgın kuma sürtün arkadaşlar cildinizi, böylece deriniz sertleşecek, ölü deri atılacak ve sakal çıkışlarını gözlemleyeceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
atillakaan12 - avatarı
atillakaan12
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #13
atillakaan12 - avatarı
Ziyaretçi
Bende 15 yaşındayım. Diğer arkadaşlarıma göre sakallarım tüy ve sarı renkli çıkıyorlar. Aynı zamanda seyrek. Bundan çok memnunum. Traş olma derdim yok ve yüzüm allaha şükürler olsun çok temiz. Eğer sakallarının çıkmasını istiyorsan, çok bastırmadan narin bir şekillde yüzüne jilet sürmeni tavsiye ederim. Böyle yapan arakdaşlarım var. Eğer etkili olmayıp hala sakalının çıkmasını istiyorsan forumlardan değilde, doktora başvurmanı tavsiye ederim. Çünkü yılan yağı yazıldığını gördüm, belkide bu yağa alerjin var. Yan etkilerin nelerdir, kan şekerin yüksek mi, yüksek tansiyonun var mı ? Bunları bilmediğimiz için doktora başvurman en iyisi. [ Yüzüne jilet vur dedim ama permatik değil. Mac 3 gibi kaliteli jiletler. ]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GENÇLER SAKAL CIKMASI İÇİN JİLETİ 2 SAATTE BİR TERSTEN VURUN 1 HAFTA BÖLE SONRA 1 AY DİNLENDİRİN SONRA GÖZLEMLE YADA SIÇTIGIN BOKU SUR YUZUNE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle merhabalar...
Ben Ankarada yaşıyorum , 17 yaşındayım ve bıyıklarımın uzamasını istiyorum fakat yeterince hızlı uzamıyolara, bıyıklarımın uzaması için pratik tarifler veya tüyolar varsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
24 Ocak 2012       Mesaj #16
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle merhabalar...
Ben Ankarada yaşıyorum , 17 yaşındayım ve bıyıklarımın uzamasını istiyorum fakat yeterince hızlı uzamıyolara, bıyıklarımın uzaması için pratik tarifler veya tüyolar varsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...

SIK SIK jilet le traş ol .
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
takva1 - avatarı
takva1
Ziyaretçi
10 Temmuz 2012       Mesaj #17
takva1 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 20 yaşımda olmama rağmen bazı bölgede boşluklar var.ve ne tuhaftırki göğsüm ve her tarafım orman gibi Msn Grin Ve şuanda minoxil kullanıyorum.Acaba bu sakal problemi için cildiye doktorunamı gideyim veya horman testi yaptırıyımmı ?(yoksa bu ilaç test falan bunlar hikayemi) ilaç türü krem falan bana faydalı tavsiyelerde bulunabilirler mi ? giden varsa veya tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi artık psikolojik sorun oluştu.( köse değilim ).

9gqmh
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER YILAN YAĞI SAKAL ÇIKARIYOR MU?
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
9 Ekim 2012       Mesaj #19
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

BEYLER YILAN YAĞI SAKAL ÇIKARIYOR MU?

Denemedim ama çıkarıyor denildi. Araştırın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

E vitamini faydalı olur mu? Kapsül olarak?

Supradyn daki maddeler : C,B6,B2,B1,A,K,D,B12 VİTAMİNİ VAR. AYRICA 12 MİNERAL: kalsiyum,magnezyum,potasyum,klorür,demir,çinko,mangan,bakır,iyot,selenyum,m olibdenve krom bulunmakta.... Son olarak : VENİASİN FOLİK ASİT BİYOTİN ,BETOKARETEN , PANTOTENİK ASİT MEVCUT.. BEN BU HAPI KULLANIYORUM.. SUPRADYN GIDA TAKVİYESİDİR...