Arama

Facebook'ta oyun programı nasıl yapılır? - Sayfa 8

Güncelleme: 29 Kasım 2015 Gösterim: 76.098 Cevap: 77
Heulwen - avatarı
Heulwen
VIP VIP Üye
16 Eylül 2013       Mesaj #71
Heulwen - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

admin peki facebook nasıl ingilizceye cevriliyor

Facebook'u İngilizce'ye Çevirmek ;

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook'un varolan dilini değiştirmek İngilizce yada herhangi bir dile çevirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın. Sonra Hesap Ayarları bölümünü tıklayın.

Açılan sayfada en altta dil seçeneği yer alıyor.

Düzenle diyip ana dilini seç bölümünden tercihinizi İngilizce olarak değiştirin ve değişiklikleri kaydet diyin. hepsi bu kadar...
pSycho KilleR - avatarı
pSycho KilleR
Ziyaretçi
17 Eylül 2013       Mesaj #72
pSycho KilleR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Facebook'ta Oyun Yapmak Ücretlidir Bu Ücret Yuklediğiniz Grafık Model VB. Bağlıdır Benım Abımler'ın Var Aylık 3000$ Verıyorlar. Oradan Bılıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2013       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de oyun kurcam çok basitmiş sadece app builder diye bir site var onu facede aram bölümünde yazın sonra orda uygulamaya git var oraya basın daha sonra ise bi kaç şey gelecek onları da yapabilirsiniz artık sonra uygulama türünü adını açıklama bölümleri gelcek oraları doldurun daha sonra telefon no istecek verin mesaj gelecek orda kod var yazın ve kurun sonra bsit anlatmak zorrr Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2013       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yyaaa oyun nasıl oluyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2014       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl bir ugulama yazabilirizy
MARESAL Hakan - avatarı
MARESAL Hakan
Ziyaretçi
14 Temmuz 2014       Mesaj #76
MARESAL Hakan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha ben facede kendi oyunumu yapmak istiom yapanlarım hepsi ingiliz mi yhaaaa

Senin gibi çok kişi yapmak istiyor fakat üstte arkadasın bırı yazmıs uygulama kurmayı ögrenmelisin önce kendine uygulama kurmalısın oda pek ucuz değil google playe kadar ekleyebileceğin uygulama kurmalısın yoksa tutulacağını sanmam.Maliyetkli olacagını unutma cünkü benimde sohbet sitem var ve onun ıcın uygulama falan kurmustum facebookta google playde baya bir maliyetli olur yardıma ihtiyacın olursa bana <a href="http://asilbeyaz.com">Kameralı sohbet</a> ulaşabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2015       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çok denedim ingilizceyede çevirdim ama oyun kurmakla alakası olmayan şeyler çıktı biraz daha açık anlatırmısınız ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2015       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sey ben oyun kurcam oyununkurdum ama ama ayarlarda Settings IP Whitelis olmadan acmıyo yardım edermisin