Arama

Ana sınıfı öğretmeni nasıl olabilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Nisan 2014 Gösterim: 17.591 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben açıktan düz liseyi okuyorum anasınıf öğretmeni olmak istiyorum össye giricem açıktan ünüversite okumicem içerden okuyabilir miyim ünüversiteyi? lütfen cevap verin...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anasınıf ögretmeni hangi lisede olabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acaba düz liseye gidip sonra üniversiteyi kazanıp ana sınıfı öğretmenliği olurmuyum lütfen cevap istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şu an açık lse okuyorum yaşım 19 ana okulu öğrtmeni olmak istiyorum kredim 54 inşallah 2 senede bitecek okulum öss okumam kesin şartmı bir yakınım bana ünv okumadan olabiliyosun dedi acaba doğrumu çok vakit kaybettim en fazla3 sene içinde olmam şart benim hayatımın dönüm noktası lütfen ne yapmam gerekeni söyleyin...Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ana sınıfı öğretmeni olmak istiyorm ama daha açık lisem var bitmesi gereken lise 2 sene de bitse ben en yakın ne zaman olurum... teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben dışardan okuyorum anaokulu öğretmeni olmak istiyorum bana yardım ederseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 8 sınıf ögrencisiyim anasınıfı ögretmeni olmak istiyorum ama sbs notum 275 hangi liseye gidebilirm ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben anasınıfı öğretmenliğini hangi liseye giderek olurum ve kaç puanla en düşük liseye giderim lise dedim de anasınıfı olunabilen lise yardım edin ltfn.. Msn Sad Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben imamhatip 3. sınıf öğrencisiyim anaokulu öğretmeni olabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ana sınıfı öğretmenliğini isteyen çok öğrenci var bu kararınızı neye göre verdiniz bilmiyorum ama öncelikle şunu bilmelisinizki kararınız çok yerinde bir karar çünkü türkiyede şu anda toplamda 32 ilde anasınıfı açıldı ve açılmaya devam edecek ve buda ana sınıfı öğretmenliği açığını artıracak tıpkı bir zamanlar sınıf öğretmenliğinde olduğu gibi...
öncelikle size bildiğim kadarıyla söyliyeyim ana okulu (erken çocukluk ) öğretmeni olmak istiyorsanız bir meslek lisesinegidip çocuk gelişimi ve eğitimi bölümünü seçip doğrudan ana okullarında çalısabiliyorsunuz bu kolay yolu
ama türkiye şartlarınıda göz önunde bulundurur ve açık konusursak lise mezunu olarak ana okullundan çalışırsanız ana sınıfında getir götür işleri yapacaksn ki bunuda kmse istemez bu yüzden lisede çalışman ve iyi bir üniversiteye kapak atmanız şart.
bu üniversiteler ise
gazi
hacettepe
marmara
selçuk...
şimdiden Allah yardımcınız olsun başarılar