Arama

Burun ameliyatından sonraki şişkinliğin nedeni ne olabilir?

Güncelleme: 13 Haziran 2012 Gösterim: 2.204 Cevap: 4
ertugrul61ts - avatarı
ertugrul61ts
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #1
ertugrul61ts - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.. ben burnumun sol tarafındaki kemiğin çok yaygın olması ve bu sebeple burnumda belirgin olan eğrilik sebebiyle ameliyat oldum. bugün tam bir hafta oldu. doktor bey ordaki kemiği kıracağını sölemişti ama şuan sanki oradaki kemiği kırmadı veya almadıda sanki yeni kemik koydu oraya.. şişlik olabilir die düşünceksiniz ama burnumun dier tarafı ile kıyaslıorum bariz bi kemik fazlalığı oldu o tarafta ve şişlik giib deil çünki şiş olan yerler yumuşak ve şiş olduğu belli oluyor,burası bildiğimiz kemik sertliğinde... acaba kemiklerde böle bi şişme(yani kalınlaşma dicem çünki şişme gibi yumuşak deil) olur mu olursa iner mi? bu çok rahatsız edici ve görüş açımı daraltıo gözümün önünde sanki çukurluk kalmadı.. cvp verin lütfen... bilgis olanların cevabını bekliyorum teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
6 Şubat 2010       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
operasyon sırasında burun deliklerine çok uzun tampon bez konur. onun yarattığı şişkinliktir büyük ihtimalle.
geçicidir.
Sponsorlu Bağlantılar
6 ay da sürebilir.

burunun da tamamen iyileşmesi 1 seneyi bulur.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
ertugrul61ts - avatarı
ertugrul61ts
Ziyaretçi
6 Şubat 2010       Mesaj #3
ertugrul61ts - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım cevabın için teşekkür ederim,Bendeki durum daha farklı ama normal şişkinlikler için endişe etmiyorum. onları elleyince anlıyorsunki bunlar şişlik esnek bildiğimiz şiş giib ama benim dediklerim kemik gibi sert... Yani onları sormuştum ben bu kemiklerde bi kalınlaşma olabiliyor mu ameliyattan sonra... olurs iniyor mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardes bende sağ tarafıma bir darbe aldım ve kemiğimin aynen şiştigini dusunuyorum ya ltf cevap verin sag taraftaki kemik sanki daha çaplı geniş ve gozukuyo sanki iz gibi bise var kemiğin orda oldugu belli oluyo yada o baska bi iz kafam karıstı ya Msn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben cemir, burun ameliyatı oldum , sol tarafımda burun çatısının ucunda sivrilik kalmış ve hemen alt kısmındaki burun deliği yanındada şişlik kalmış daha 5 ay oldu ameliyat sonrası, ameliyat olmadan önce bu 2 şişlik yoktu, ve merakım kemik ucunda veya kemikte şişlik olurmu ve inermi bu şişlikler