Arama

Bilgisayara Windows XP kurduktan sonra ses gitti, çözümü nedir?

Güncelleme: 24 Mart 2011 Gösterim: 4.843 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pcde ses yok...windows xp kurdum sanırım driverler silindi...Suan elımde driver cdlerim yok...neye göre nasıl yükleyecegım...teknık olarak bılgisayardan anlamıyorum...kasanın ıcındekı kodları aldım fakat hangi kod driver icin bilmiyorum...yardımcı olursanız sevınırım
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Harici bir ses kartı kullanmıyorsanız Anakart'ın Marka\Model'ine göre driver bulmanız gerekiyor. Marka\Model belirtebilirseniz size yardımcı olabiliriz...

Sponsorlu Bağlantılar
Bu program aracılığı ile de Donanımlarınız hakkında (Anakart Marka\Model vb.) gibi bilgileri edinebilirsiniz kolay bir şekilde.

https://www.msxlabs.org/forum/internet-bilgisayar-dunyasi/4934-everest-ultimate-edition-2006-a.html

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc me frmat atldı ve driverları slndi.ses cdsnin kopyası var.windows xp kllanıyrm.ama cd den hngi modeli yüklicmi blmiyorm.modeli nasl öğrneblrim ?
zuhtu78 - avatarı
zuhtu78
Ziyaretçi
30 Ağustos 2010       Mesaj #4
zuhtu78 - avatarı
Ziyaretçi
peki internete girebiliyormusun ? eyer girebiliyorsan pc nin markasini yaz google a yaz o markanin web seb sitesine gir pc markasini modelini gir ordan bulursun internete giremiyosan baskasinin pc sinden gir usb ye kopyala sürücüleri sonra kendi pc ne aktar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benm pcmde ses yok ne yapcammm