Arama

VIA/S3G UniChrome Pro c:/windows/s3iscfg.log hatası ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2013 Gösterim: 9.796 Cevap: 12
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #1
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar bılgısayara format attım bır kac drıverda hata cıktı cozduk ama VIA/S3G UniChrome Pro ekran bıleskesınde hata verıyor yuklerken yazan yazı aynen söyle; setup was unable to complete the instalation. check the progress log in your windows drectory for more details (-5)->C:/Wındows/s3iscfg.log.

En Güncel Ekran Kartı Driverini Kurdum hata vermiyor fakat bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra ekran BIOS ekranından sonra açılmıyor ??
Yardımcı Olabilecek Varmı Msn Happy

EN İYİ CEVABI ByLord verdi
Arkadaşlar kimseden bi ses çıkmayınca insan kendi başına yapması gerekiyor.
Evet sorunu çözdüm ben yinede sorunu anlatım ama nasıl oldu demeyın hala anlamadım ServisPack 3 kuruyordum çalışmıyordu servis pack 2 yükledim çalıştı
:banana:
Sponsorlu Bağlantılar
mustakar - avatarı
mustakar
VIP VIP Üye
26 Şubat 2010       Mesaj #2
mustakar - avatarı
VIP VIP Üye
Geçmiş olsun bylord, sistemin MASA BİLGİSAYARI MI, işletim sistemin XP Mİ VİSTA MI,
format atılan sistemde neden birkaç driverde hata çıktı, sorun ne zaman başladı? bu sorular çözüm irdeleme bakımından yardımcı olur umarım.
Sponsorlu Bağlantılar

*
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #3
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mustakar adlı kullanıcıdan alıntı

Geçmiş olsun bylord, sistemin MASA BİLGİSAYARI MI, işletim sistemin XP Mİ VİSTA MI,
format atılan sistemde neden birkaç driverde hata çıktı, sorun ne zaman başladı? bu sorular çözüm irdeleme bakımından yardımcı olur umarım.

Kardeşim ;
Bilgisayarım ; MasaÜstü Bilgisayarı
İşletim Sistemi : Windows Xp ServisPack3

Vga Diver : VIA/S3G UniChrome Pro

Yeniden Format attım bu sefer ekran kartı kuruldu fakat pc yeniden başlatıldıktan sonra Windows Olağan şekilde açılmıyor ancak güvenli mod'da açılıyor Aşağıdaki resimde göründüğü gibi sorun ... ??

adszspc
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #4
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Bu Konuda Yardımcı OLacak Kimse Yokmu Arkadaşlar ???
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #5
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar kimseden bi ses çıkmayınca insan kendi başına yapması gerekiyor.
Evet sorunu çözdüm ben yinede sorunu anlatım ama nasıl oldu demeyın hala anlamadım ServisPack 3 kuruyordum çalışmıyordu servis pack 2 yükledim çalıştı
Banana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşım aynısı bendde oldu format attım aynısı oldu banada kurulumu banda verrirmisn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Allah Rızası Icın Pc ye Format Attım S3G yüklüydü şimdi silindi hata verior başlıktakının -5 hatası nasıl cozerım lutfen yardım edın servıs paket 2 yükledım olmadı genede. acıl yardımm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s3iscfg.log. bu dosyayı internetten bul indir C/Windows Klasörünün içine at sorun çözülür
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KARdeşim Bn driver VIA/S3G sizinki gibi pc format attım driverim yüklü deildi yükledim ama hata werdi -5 fln sizinki gibi nası düzeltirim ŞimdideN TEşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya nasl yaptıgını msn den anlatırmısn lütfen alqoritma_@hotmail.com