Arama

Nokia N97 model telefona direk kablo ile PC'den müzik nasıl atabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mart 2013 Gösterim: 9.983 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

pc den telefona muzik atma programi

arkadaşlar n97 telefon kullanıcısıyım direk kablo var pc den telefona nasıl müzik atıcam bilgi verirmisiniz
EN İYİ CEVABI Efulim verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar n97 telefon kullanıcısıyım direk kablo var pc den telefona nasıl müzik atıcam bilgi verirmisiniz

Alıntı

USB KABLOSUYLA BİLGİSAYARA ŞARKI nasıl atılır

Sponsorlu Bağlantılar
USB kablonuzun pc girişini pc 'ye telefon girişini de telefona takınız. Sonrasında Bilgisayarım>>yerel disk sürücülerini kontrol edip Hafıza kartınızın ismini bulup içerisine istediğiniz dosyayı sürükleyip bırakınız.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
12 Nisan 2010       Mesaj #3
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Alıntı

USB kablonuzun pc girişini pc 'ye telefon girişini de telefona takınız. Sonrasında Bilgisayarım>>yerel disk sürücülerini kontrol edip Hafıza kartınızın ismini bulup içerisine istediğiniz dosyayı sürükleyip bırakınız.
Sen sadece aynasin...
KRoNiq_MeLeq - avatarı
KRoNiq_MeLeq
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #4
KRoNiq_MeLeq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

telefonu pcye bağladığında telefonunun içini görüyosun orda music yasan bolum var oraya istediğin parcaları at nerde oldunu bulamıyosan(cunku bnde ilk once bulamamısdım)

uygulamalar/ofis/dosya yöneticisi/depo hafızası/music

burda olması lazım attığın müzikler

bunları müzik çalara yüklemek istiyosan

müzik/müzik kütüphanesiine giriyosun seceneklere giriyosun orda kütüphaneyi yenile diye bişey var oraya basıyosun o kendisi yukluyo sonra tum sarkılara gir dinle müziklerini....Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha admin 6300 Telefonum Var Pc İle Telefon Kablosu aldım Yani Pcden Tele Bisii Ler aktarmak icin..Bi cihaz aldım oraya hafıza kartını takıyorsun bnde taktım ve pcden klasör acildi . simdi Telefondan Pc ye bisiler aktarabiliyorum fakat Pcden Tele Bisi aktarmaya calısırken hata Veriyor Yeniden Dene Yazıyor Acaba ne yapıcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben telefonun içine nası gircem onu bulamıom benim pc vista home basic lütfen yardım edin şarkı atamıom Msn Sad
MUUK - avatarı
MUUK
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #7
MUUK - avatarı
Ziyaretçi
BENM TEL. SAMSUNG GT 3850 TELEFONUN İÇİNİ GÖRÜYORUM MUSİC KISMINIDA FAKAT MUSİC E MUZİK ATAMIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN.... COK TESEKKÜRLER HERKEZE....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yhaa ben intarnetten yüklemek istiyorum ama şarkıları bilgisayarda yok ki isteediğim şarkılar intarnetten nasıl yükleniyo bilgi verebilir misiniz??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende nokia megapixel var. nasıl müzik atabilirim ?