Arama

Nero'dan CD'ye kopyalanan şarkılar araba müzik çalarında neden çalmıyor? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 81.184 Cevap: 24
sefa 45 - avatarı
sefa 45
Ziyaretçi
31 Aralık 2011       Mesaj #11
sefa 45 - avatarı
Ziyaretçi
BENCE DİSK KORUMASI VAR BOŞUNA DENEMEYİN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum şu bizim arabanın teyibi Mp3 de çalıyo -Track ta her türlü 20 üzeri deneme yaptım neroda yavaş yazdırdım,hızlı yazdırdım nafile AMa marketten Orginal müzik albümü alıyorum hiç takılmadan 2 saat dinliyorum nedeni ne acaba bunun . Benim bi düşüncem var arkdaşlar her tür CD markasını denedim Phılıps,rubenıs,princo V.b bu Cd markalarını kullanırken en fazla 10 dk çalıyo ve bidaha asla açılmıyo Ama Burası önemli SONY cd kullandığımda bu süre 30 dk çalıyo ve bidaha açabiliyorum Tek bir sorunum kalıyo yalnız en küçük tümsekte (yolda) cd takılıp duruyo. Bi yardım arkadaşlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende de aynı sorun vardı. gidin d&r'a, arabada dinlemek için şarkı yükleyebiliceğim cd satın almak istiyorum deyin. ona göre boş cd veriyoarlar. o zmn sorununuz kalmazMsn Happy
zeynelyel - avatarı
zeynelyel
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2012       Mesaj #14
zeynelyel - avatarı
Kayıtlı Üye
CD'nin kalitesi, Cd çekim hızı bunun sebepleri olarak gösterilebilir. araçta dinlemek için çekilen CD'lerinizi 16X hızında çekerseniz daha az problem olur.
en güzel imzamı nikah defterine atacam.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş bırakın cd ye yazmayı audıo cd dosyası olarak pc nizde kayıtlı şarkıları flash belleğe atıp aracınızdaki cd çaların flash bellek girişine taksanızda çalmıyor, o zaman bir çevirici program indirip parçaları waw,mp3,mp4 vs cd çalarınızın desteklediği şekle çevirmeden hiç bir şekilde o parçaları aynı cd çalarda dinleyemezsiniz.boşu boşuna farklı cd veya dvd markaları denemeyin paranıza yazık olmasın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim araç teyibimde compact disk yazıyor yani mp3ü desteklermi yoksa track mı çalar anyamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende win 7de normal mp3 olarak yazıyorum bi dvd ye arabaya takınca check disk diye bir hata variyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BOŞUNA OKADAR CD HARCAMAYIN PHILIPS CD YE YAZIN OLAYI CÖZÜN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
müzik 3cdsi6ni olşturmadan önce yazım hızını düşürmeyi u6nutmayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaş 30 cd harcadım bir türlü arabamda çalan cd yapamadım.

arkadaşlar hiç boşuna uğraşmayın.araçlara fabrika çıkışı takılan cd ler genellikle .doldurma cd yi okumaz. bu nedenle sadace orjinal cd yi okur. bir alternatifiniz var.araç elinizde kalıcı ise.doğubankta çok güzel ve uygun fiata araç cd çalarları mevcut.ortalama 200 tl den başlıyor.hem bu cd ler mp3 formatınıda okuyor. eski cd nizi kızaktan çıkarın ve yeni bir cd çalar taktırın. çünkü aynı sorunu bende yaşıyorum. ve çok araştırdım. ve fiat müşteri temsilcisiyle görüştüm. yani sizin anlayacağınız olumsuz. yada şöyle bir seçenek var.mp3 cihazı alın şarkı yükleyin. bu mp3 cihazını taktığınız zaman radyo frekansından girip müzik dinleyebiliyorsunuz. buda size daha avantajlı gelir. tabi uyumlu olanı bulun. umarım yardımcı olmuşumdur sizlere