Arama

Facebook'ta grup nasıl düzenlenir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mayıs 2015 Gösterim: 32.430 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayfa kurdum admin ekliyemiyorum yönetemiyorum bağlantı paylaşamıyorumm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimki bu şekilde çıkmıyo fotoğraf koysam bile altındaki yazılar yok
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook gruplarda artık online sohbet de var.eskiden açılan gruplarda bu yok.yenilerde var sadece..yalnız oraya bir üye birşey yazsa, herkese gidiyo mesaj ve rahatsız olanlar oluyor.her ne kadar sohbeti kapatma ayarlarını anlatsak da olmuyor. bu yüzden grubun online sohbetini kapatmak istiyorum..nasıl yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim facebooktaki grubumda grup konuşması yapamıyaruz yardım edinnnnn
akrep45 - avatarı
akrep45
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #15
akrep45 - avatarı
Ziyaretçi
bende gurup kurdum gruptaki kişler 540 kişi bu sohbeti engellermi grup sohbetinin yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şöyle oluyor:

İlk önce gruba gelin.Sonra grup resmine tıklayın.GRUP FOTOĞRAFINI DÜZENLE var ona tıklayın.Ondan sonra grup fotoğrafı geliyor.Facenin sol üst köşesine bakın.Grubun adı yazıyor.Altında Temel Bilgiler,Profil Resmi ve Üyeler diyor.İstediğinize tıklayıp ayar yapabiliyorsunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben grup kurdum ama eski grup görünümü gibi değil çok karmaşık gözüküyo ben nerde yanlış yaptım .. bazı şeyleri silemiyorum bile
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okaadr guzel acıklamalar yamıslarkı helal olsun valla ya arkadaslar bakın grup kuranlar zaten dedıgınız gıbı menulerı görseler zaten yaparlar ıstedıklerını ne dıye sorma geregı duysunlar ama bu menuler yok cıkmıyor sunu ayrıntılı olarak anlatırmısınız resımlı olarak egerkı bılıyorsanız sızde lutfen bılgı paylasıldıkca artar eksılmez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bir grub kurdum facebookda ama ilk kuruşumda kapalı yapmışım grubu bunasıl acık grub yapa bilirim
MisafirGirl - avatarı
MisafirGirl
Ziyaretçi
2 Mayıs 2015       Mesaj #20
MisafirGirl - avatarı
Ziyaretçi
bizim sınıf arkadaşları grup açmışlar ve benide aldılar sonra ben çıkmak istedim ve çıkarttılar . Daha sonra beni tekrar aldılar ben de zaten tekrar girmek istiyodum.Sohbette grupta gözüküyorum fakat ben facemde mesajları göremiyorum. sanki grupta ekli değilmişim gibi grupta gözükmüyor. Fakat gruptaki kişilerin adına baktı arkadaşım benim adım var . Ne olmuştur bilen varsa yardım edin noooluuur !!! aciil