Arama

Facebook'ta bir grup konuşmasından nasıl ayrılırım veya aboneliğinden nasıl çıkarım?

Güncelleme: 18 Temmuz 2014 Gösterim: 18.110 Cevap: 2
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
16 Haziran 2011       Mesaj #1
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Facebook'ta Grup Konuşmasından Ayrılma

Bir grup konuşmasından nasıl ayrılırım veya aboneliğinden nasıl çıkarım?

Birden fazla arkadaşla yapılan bir konuşma aboneliğinden çıkmak için:
  • Konuşmayı açın.
  • İşlemler menüsünü açın.
  • "Konuşmadan Ayrıl"ı seçin.
Konuşmadaki diğer kişilere ayrıldığınız bildirilecek ve artık konuşmadan mesajlar almayacaksınız.

Yalnızca grup konuşmalarından çıkabildiğinizi unutmayın; teke tek yapılan konuşmalardan ayrılamazsınız. Bir kişinin size mesaj göndermesini engellemek için, o kişiyi arkadaşlıktan çıkarmayı veya engellemeyi düşünmelisiniz.
Son düzenleyen Mira; 18 Temmuz 2014 07:48 Sebep: Kırık resim linki kaldırıldı.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
AtesiN_EfendiSi - avatarı
AtesiN_EfendiSi
Ziyaretçi
25 Mart 2013       Mesaj #2
AtesiN_EfendiSi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AtesiN_EfendiSi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar, sitenizi uzun süredir biliyorum ve ne ararsam buluyorum emeklerinize sağlık. ŞU an benim facebook ile ilgili bir sorunum oluştu. Bu sorun bir aydan fazla süredir başıma bela oldu ve hesabımı kapamak bile istiyorum. Sorunum şöyle;

Sponsorlu Bağlantılar
Tam hatırlamıyorum bir gün bir yerden toplu konuşmaya alındım ama kimin aldığını bilmiyorum. Gelen mesajlara linklere de tıklamam asla. Toplu konuşmada 400 kişiye yakın insan var. Ancak hiçbirşey yazmadan konuşmayı silsem de, konuşmadaki mesajları silsem de, konuşmadan çıksam da, konuşmayı veya içindeki konuşmacıları spam olarak işaretlesem şikayet bile etsem KONUŞMADAN ÇIKAMIYORUM. Herhangi birisi birşey yazsa veya konuşmadan çıksa vs. anında mesaj olarak düşüyor. Günde 50-60 mesaj geliyor ve ayrıca cep telefonundan da facebooka girdiğimden kafayı sıyırtacak bir hal alıyor. Bu toplu konuşmadan nasıl çıkabilirim lütfen bana yardımcı olun. Aşağıya bir konuşmanın içeriğini kopyalıyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Ayrıca "KONUŞMADAN AYRIL" veya "KONUŞMAYI SİL" desemde maalesef yine olmuyor daima geliyor mesajlar. Kim çıkarsa hemen mesaj olarak herkese düşüyor. Gelen mesajları içeriği aşağıdaki gibidir.

Konuşma başlangıcı: Cuma

00:11
Sinem Demir Civelekoglu
Mail Delivery Failure
Otomatik mesaj: Sinem Demir Civelekoglu bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

01:52
Erhan Yaylalı
Otomatik mesaj: Erhan Yaylalı bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Cuma

23:36
Ali Awshar
Otomatik mesaj: Ali Awshar bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

23:40
Erhan Yaylalı
Otomatik mesaj: Erhan Yaylalı bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

23:41
Ibrahim Inam
Otomatik mesaj: Ibrahim Inam bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Bugün

11:26
Emin Balkan
Otomatik mesaj: Emin Balkan bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

13:17
Meryem Nur Yeşil
Otomatik mesaj: Meryem Nur Yeşil bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
18 Temmuz 2014       Mesaj #3
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
AtesiN_EfendiSi adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar, sitenizi uzun süredir biliyorum ve ne ararsam buluyorum emeklerinize sağlık. ŞU an benim facebook ile ilgili bir sorunum oluştu. Bu sorun bir aydan fazla süredir başıma bela oldu ve hesabımı kapamak bile istiyorum. Sorunum şöyle;

Tam hatırlamıyorum bir gün bir yerden toplu konuşmaya alındım ama kimin aldığını bilmiyorum. Gelen mesajlara linklere de tıklamam asla. Toplu konuşmada 400 kişiye yakın insan var. Ancak hiçbirşey yazmadan konuşmayı silsem de, konuşmadaki mesajları silsem de, konuşmadan çıksam da, konuşmayı veya içindeki konuşmacıları spam olarak işaretlesem şikayet bile etsem KONUŞMADAN ÇIKAMIYORUM. Herhangi birisi birşey yazsa veya konuşmadan çıksa vs. anında mesaj olarak düşüyor. Günde 50-60 mesaj geliyor ve ayrıca cep telefonundan da facebooka girdiğimden kafayı sıyırtacak bir hal alıyor. Bu toplu konuşmadan nasıl çıkabilirim lütfen bana yardımcı olun. Aşağıya bir konuşmanın içeriğini kopyalıyorum.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Ayrıca "KONUŞMADAN AYRIL" veya "KONUŞMAYI SİL" desemde maalesef yine olmuyor daima geliyor mesajlar. Kim çıkarsa hemen mesaj olarak herkese düşüyor. Gelen mesajları içeriği aşağıdaki gibidir.

Konuşma başlangıcı: Cuma

00:11
Sinem Demir Civelekoglu
Mail Delivery Failure
Otomatik mesaj: Sinem Demir Civelekoglu bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

01:52
Erhan Yaylalı
Cuma

23:36
Ali Awshar
Otomatik mesaj: Ali Awshar bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

23:40
Erhan Yaylalı

23:41
Ibrahim Inam
Otomatik mesaj: Ibrahim Inam bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.
Bugün

11:26
Emin Balkan
Otomatik mesaj: Emin Balkan bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

13:17
Meryem Nur Yeşil
Otomatik mesaj: Meryem Nur Yeşil bu konuşmadan ayrıldı ve artık mesajlarını görmeyecek.

Alıntı
tekneci adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bende de war we internette bu konu ile ilgili hiçbirşey yok nerdeyse... yardımcı olabilecek kimse war mı bu konu hakkında acaba... ?

Bu pek çok arkadaşın başına gelen tipik Facebook virüslerinden biri. Gruptan / Konuşmadan / Sohbetten Ayrıl tarzında bir seçeneğin olmaması zaten dikkatinizi çekmiştir. Konuyu inceleyin > Facebook Virüslerinden Kurtulma Yöntemleri
theMira