Arama

Tema Vakfı'na nasıl üye olabiliriz? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Mayıs 2012 Gösterim: 24.612 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2012       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn de bulamadım nolur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ßiLqeweißo adlı kullanıcıdan alıntı

AÇIKLAMA
Bana Tema vakfına nasıl üye olabileceğimizi yazar mısınız ? Ben üye olmayacaqım ama Ödewim oLduqu için soruyorum...Lütfn açıkLar mısınız ? Kısa we öz bir açıkLama oLsun Lütfn...

Sponsorlu Bağlantılar

Tema vakfına internet üzerinden üye olunur arkadaşlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tema vakfına nasıl üye oluruz biraz çabuk bulun çünkü ödvim var kısa ve öz olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim de fen dersinden ödevim var.Kleopatra gülsüm ve misafir denen kullanıcılar başı biraz kötü oldu bu cümlenin onu boşverin de ben o soruya şöyle cevap verdim:
Biz de bu kuruluşa üye olarak değil de çevremizi ve doğayı temiz tutarak katkıda bulunup üye gibi olabiliriz.Unutmayalım ki bu doğa bizim doğamız TEMA vakfının kurulması ile çok iyi bir şey olmuş TEMA vakfı gibi kuruluşları yakından destekliyoruz.Hayattaki en önemli şey doğamızdır doğa olmazsa biz de olmayız.Daha kötüsü dünya olmaz sadece çöl gibi bir yer olur bu masmavi dünya oysa biz bu dünyadaki güzelliklerle yaşıyoruz.Örneğin dünya sadece çöl oldu diyelim biz susuz kalırdık.Şimdi dünyanın 4/3 ü sularla kaplı ama bu sular yavaş yavaş azalıyor dünyamız yok oluyor.insanlar ağaç dikmediği için torağın en verimli kısmı sürükleniyor yani erozyon oluşuyor.Biz bu dünyayı korumakla varız TEMA vakfı bunu çok iyi vurgulamştır.TEMA vakfıyla insanların büyük bir ders almaları gerekir.SEN DOĞAYI KORURSAN DOĞA DA SENİ KORUR