Arama

Aynı formattaki dosyaların açıldığı varsayılan program nasıl değiştirilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Aralık 2014 Gösterim: 25.770 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben xp kullaniyiorum bilgisayarim da acmak istedigim hersey kapali sadece internet acik hani siz araştir a gir diosunuz yha onuda acmior yardim edin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bilgisayarımdaki bütün programları internet explorer üzerine varsayılan yaptım hepsi karıştı google anasayfasına tıklatınca aç veya kaydet diyor bu yüzden google açılmıyor daha sonra firefox denedim gene olmadı team viewer üzerine varsayılan yaptım laptop iyice karıştı bilgisayardaki programlar eski haline nasıl gelebilir yaaaaaa Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Whicqq - avatarı
Whicqq
Ziyaretçi
25 Temmuz 2013       Mesaj #14
Whicqq - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisayarım 64 bit windows 7 ve arkadaşım bana bi resim yolladı adsız.lnk uzantısıyla açamadı pc bende birlikte aç'tan windows fotoğraf görüntüleyicisini seçtim şimdi bütün .lnk uzantılılar fotoğraf görüntüleyicisi ile açılıyor klasör'lerde sorun yok lütfen çok acil yardım yardım edenden allah bin kat razı olsun !
speadmed - avatarı
speadmed
Ziyaretçi
22 Ağustos 2013       Mesaj #15
speadmed - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben yanlışlıkla tüm dosyaları not defteri yaptım vebunun çözümünü bulamıyorum bunları teker tekerde olsa uygulama haline dönüştürmek istiyorum (eski haline). Nasıl yapabilirim şimdidenteşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş dosya konumunu aç yaparak dene
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2014       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dediğiniz yöntemi uyguladım ama olmadı. Windows File Association bu linkten de baktım ama ne olduğunu anlamadım