Arama

Saçlarım çok çabuk yağlanıyor ne yapmalıyım?

Güncelleme: 30 Mart 2012 Gösterim: 3.930 Cevap: 5
özge yağlı saç - avatarı
özge yağlı saç
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #1
özge yağlı saç - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim saçlarım 12 günde hemen yağlanıyo bn ne yapayım uffffffffffffffffff:::::::::::::::Msn Sad((((((((((((((((((((((((((((((
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
defne sabunu tek çare
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
18 Mayıs 2010       Mesaj #3
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.. saçlarım yıkadıktan 2 gün sonra yağlanıyor .. bundan önce aşırı derecede bir kepeklenme olmuştu allahtan elidor'un kepeğe karşı olan şampuanını kullandım şu anda kepek yok ama bu şampuanı değiştirip yağlı saçların için olan bi şampuana geçemezmişim çünkü eğer bu şampuanı bırakırsam kepeklenme tekrar başlarmış Msn Sad Anlayacağınız ben doğal olarak çok şikayeyetçiyim insan içine çıkmaya utanıyorum parlıyor resmen Msn Sad(( bilen birileri varsa yardım etsin lütfen Msn Sad !!
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
30 Mart 2012       Mesaj #5
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar.. saçlarım yıkadıktan 2 gün sonra yağlanıyor .. bundan önce aşırı derecede bir kepeklenme olmuştu allahtan elidor'un kepeğe karşı olan şampuanını kullandım şu anda kepek yok ama bu şampuanı değiştirip yağlı saçların için olan bi şampuana geçemezmişim çünkü eğer bu şampuanı bırakırsam kepeklenme tekrar başlarmış Msn Sad Anlayacağınız ben doğal olarak çok şikayeyetçiyim insan içine çıkmaya utanıyorum parlıyor resmen Msn Sad(( bilen birileri varsa yardım etsin lütfen Msn Sad !!

cildiye polikinliğine gidip muayene olmalısınız. durumunuza göre ilaç yazılıcak size. bu ilaç cildinizi kurutacak 1 aylık bir tedavi süreciyle olacak tabi. yüzünüz kuruyacak dudaklar kuruyup çatlayacak yüz çevrenizin bazı kısımlarında kepek gibi dökülmeler olacak vs. kuruluk içinde size merhem verilecek sürdüğünüz sürece sıkıntı yok diyebilirim. ilk 1 ay sonrasıda ne olur onu bilmiyorum ben şuan tedavinin 3. haftasındayım saçımda yağlanma olmuyor artık. tedavi bittikten sonra durumu merak eden olursa anlatırım.
Annabeth - avatarı
Annabeth
Ziyaretçi
30 Mart 2012       Mesaj #6
Annabeth - avatarı
Ziyaretçi
Ergenlik çaginda ise normaldir. Msn Happy