Arama

Et benleri nasıl tedavi edilirler?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Mayıs 2011 Gösterim: 7.161 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Et benleri hakkında bilgim var yani yeteri kadar benim vücudumda koltuk altımda bir et beni çıktı çok büyük olmamasına rağmen beni rahatsız ediyor evde veya eczaneden alabileceğim bir ilaçla tedavi yapmam mümkünmü varsa nedir?Şimdiden teşekkürler...
EN İYİ CEVABI biruni verdi
Koltuk altına çıkan benler ile cilt benleri dediğimiz aynı ise;

Sponsorlu Bağlantılar
Benler genellikle deriniz zararsız değişikliklerindendir. Tıp dilinde melanositik nevüs olarak bilinirler ve melanosit denen pigment hücrelerin (derinin rengini veren hücreler) çoğalması sonucu gelişirler. bknz ltf;

Cilt Beni - Ben Lekeleri
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
4 Haziran 2010       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Koltuk altına çıkan benler ile cilt benleri dediğimiz aynı ise;

Sponsorlu Bağlantılar
Benler genellikle deriniz zararsız değişikliklerindendir. Tıp dilinde melanositik nevüs olarak bilinirler ve melanosit denen pigment hücrelerin (derinin rengini veren hücreler) çoğalması sonucu gelişirler. bknz ltf;

Cilt Beni - Ben Lekeleri
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
benli x( - avatarı
benli x(
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #3
benli x( - avatarı
Ziyaretçi
of ya ben bugun traş olurken benimi kestim biraz kanadı acaba kanser riski varmıdır Msn Confused
Blahblah - avatarı
Blahblah
Ziyaretçi
30 Mart 2011       Mesaj #4
Blahblah - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar benim başımda böyle bir sorun var fakat internetten baktığımda genital siğile pek benzemiyor 10 15 gündür çoğalmadı dokununca ve sıkınca acımıyor ve birşey olmuyor acaba ne olabilir ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İYİ GÜNLAR DİLİYORUM..

BENİM SORUNUM ET BENLERİ.SEBEBİNİ BİLMİYORUM AMA SON 2 YILDIR ÇOĞALDILAR..GÖZÜMÜN ÜSTÜNDE VE BOYNUM ÇOK ÇIKTI..ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM..DUALARIN SİHTİNE İNANIYORUM..ACAMA BUNUN İÇİN BİLDİĞİNİZ BİR DUA VAR MI SİĞİLLER İÇİN OLAN BUNA DA YARAR MI...TEŞEKKÜRLER.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM. BENIM BURUN UCUNDA ET BENI VAR VE GUNLER GECTIKCE YUZUME DAGILIYO BU ENGELEMEK ICIN NE TUR BI TEDAVI OLMAMI TAVSIYE EDERSINIZ SIMDIDEN TŞK EDERİM