Arama

Yurtdışı istek nasıl yapılır?

Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 7.990 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben esime 6aylik isyeri bilancomla istek verdim 25 03 2010 tarihinde 01 07 2010 tarihinde rejete cvbi aldim alti aylik geliri 12 ye bolmusler yetersiz gelmis bide kiz kardesim baska eve tasindi ama adresi bizim evde gorundugu icin red geldi bu arada ayni tarihte esimi ankara fransiz elciliginden arayip pasport falan cikardiktan sonra randevu almasi icin dosya gondermisler ben simdi bu cvba karsi gelmek icin 2 ay surem varmis 1 senelik bilancomla kiz kardesimin evde olmadigini kanitlarsam kanitlayan bi mektubla gonderecegim prefecturluge olurmu acaba tek carem bu esime boyle bi cvbni soyleyemedim , sizce kabul ediliyomu boyle yapilirsa hemen cvp nolur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yurtdisindan istek yapmak ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

merhaba ben nese ben 12. ayda dogum yapicam ve dogumda annemle babami turkiyeden getirtmek istiyorum bunun icin ne yapmam gerekli bana neler lazim , yani nasil yapilacagiyla hic bi bilgim yok bana yardimci olurmusunuz lutfen...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Kasım 2013       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar yurt dısından ıstek göndermek ıcın en az kaç yasında olması lazım ıstek gönderenın ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2015       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Slm ben turkiyedeyim dominik cumhuriyetinden arkadasim beni ziyaret etmek istiyor ona istek gundermem gerekiyormu yada turkiyeye gelebilmesi icin ne gerekiyor cevebinizi bekliyorum tesekkurler