Arama

Düştükten sonra bacağım morardı ve şişti, ne olmuş olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mart 2011 Gösterim: 8.772 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10 gün önce kaydım düştüm bacaklarım ayrıldı. ilk bikaçgün bişe yoktu sonra sağ bacağım morardı ve şişti ayağımı uzatamıyorum bükemiyorum yanma yapıyo. lif yırtığı olabilir dediler.sizden bilgi almak istiyorum
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

10 gün önce kaydım düştüm bacaklarım ayrıldı. ilk bikaçgün bişe yoktu sonra sağ bacağım morardı ve şişti ayağımı uzatamıyorum bükemiyorum yanma yapıyo. lif yırtığı olabilir dediler.sizden bilgi almak istiyorum

Geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili konularda doktora gitmenizi önermekten başka bir çözüm yolu ya da teşhis koyamıyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
11 Temmuz 2010       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Geçmiş olsun ancak sağlıkla ilgili konularda doktora gitmenizi önermekten başka bir çözüm yolu ya da teşhis koyamıyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
11 Temmuz 2010       Mesaj #3
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

En kısa zamanda uzman hekime görünmenizi tavsiye etmekle beraber bacağınıza buz kompresi yapmanız önlem olarak alınabilir. Fazla hareket ettirmemenizi tavsiye ediyoruz ;; geçmiş olsun Msn Happy
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı şey bende de var accayip yanma yapıyo lif yırtılması oluyo benim bacağıma ameliyat yaptıdık