Arama

Mesleki açık liselerde moda tasarım veya tekstil tasarım bölümü hangi illerde vardır?

Güncelleme: 16 Mayıs 2015 Gösterim: 11.915 Cevap: 8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kütahya veya uşakta mesleki açık öğretim lisesinde moda tasarım veya tekstil tasarım bölümü varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım moda tasarım teksıl bolumu ızmırde var 9 eylul unv sınde mevcut
Sponsorlu Bağlantılar
ecemnaz - avatarı
ecemnaz
Ziyaretçi
17 Nisan 2011       Mesaj #3
ecemnaz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba. ben düz liseye gidiyorum ve 9.sınıftayım. bu sene bölüm seçicem,moda tasarımcısı olmak ıcın hangi bölumü secıceğimi bilmiyorum.yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
giyim üretim teknoloöjisni seçmen gerekıyor alanın bu olcak dalın moda tasarım olması gerekıyor cnm bende bu bolumu okuyorum son sınıftayım hatta
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben samsunda yaşıyorum ve 9. sınıfa geççem moda bölümü okumak istiyorum ama puanlarım düşük ve kız meslek lisesine puanım yeterse oraya gitcem acaba buradan aldıgım egitim beni iyi yerlere getirebilirmi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İLK ÖNCELİKLE MODA TASARIM BÖLÜMÜ OKUYACAKSAN VE BU İŞİ CİDDİ ANLAMDA YAPACAKSAN YURT DIŞINDAN ALACAGIN EGİTİM SENİ ÇOK DAHA İYİ BİR YERE GEİTİRECEKDİR TABİ DİL EGİTİMİNİNDE OLMASI GEREKİYOR YANİ HİÇ DEGİLSE İNGİLİZCENİN OLMASI ŞART ONUDA GEÇ BU İŞİ MODA DÜNYASINDAN SAGLAM BİR ÇEVREN YOKSA KENDİNİ BİR TERZZİNİN YANINDA YAMAK OLARAK DÜŞÜN ÖTESİNEDE GEÇME DERİM MADDİ AÇIDANDA ÖNEMLİ BİR YER ALAN BU BÖLÜM SAYDIKLARIMIN HİÇ BİRİ MEVCUDUNDA DEGİLSE BAŞKA BİR BÖLÜM ARA AKSİ HALDE CİDDEN COK ZOR OLUR ZORUDA GEÇ HAYAL GİBİ BİRŞEY OLARAK KALIR GİDER Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dallara baktığımda Hazır Giyim Model Makineciliği var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2015       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bildiğim kadarıyla anadolu lisesi okuyup yatenek sınıvına katılmak gerekiyormuş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

giyim üretim teknoloöjisni seçmen gerekıyor alanın bu olcak dalın moda tasarım olması gerekıyor cnm bende bu bolumu okuyorum son sınıftayım hatta

peki aol mu yoksa maolmu avantajlı sizce