Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.671 Cevap: 66
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
24 Haziran 2011       Mesaj #11
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Kısaca şöyle söyleyeyim çıt bile çıkarmazlar. Sen okumana bak bence...
Sponsorlu Bağlantılar
zakkum - avatarı
zakkum
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #12
zakkum - avatarı
Ziyaretçi
git milli eğitime anca orası keser bnce
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8. sınıf sınav sonuçları yanlış çıktı heralde yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kartal uğurmumcu da bulunan hacı hatice bayraktar lisesine lise 1.sınıf için kayıt olmaya gittiğimde benden 500 tl bağış adında rüşvet 200 tl de okul ihtiyaçları için istediler.bizler devlet okullarına bile kolej gibi para vericeksek niye devlet okulu bedava diye geçiyor.buna bir çözüm bulunmasını istiyoruz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meb bakanlığına dilekçe vermeniz gerekir ama yönetmelikteki maddeler ile destekleyerek ve kanıtlayarak (isterse bin kişi şahit tut yinede görsel yazılı kanıt gerekli).. birde basına verebilirseniz şanslısınız..

dayak gibi bir durumda video varsa benimle irtibata geçin, onun haricinde saç sakal meselesinde boşverin gitsin
DRACONİC_333 - avatarı
DRACONİC_333
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #16
DRACONİC_333 - avatarı
Ziyaretçi
ben 2010/2011 yılı içerisinde ücretli öğretmenlık yaptım.bu sene şube müdürümüz benı arayarak evrakalrı kendisine bizzat teslim etmemi istedi ancak benı okula almadı.il milli eğitime sikayet etsem işe yararmı
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
21 Eylül 2011       Mesaj #17
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar okulunuzda bir takım sorunlar yaşıyorsanız veya usulsüzlükler olduğunu düşünüyorsanız bu konuları açık açık dile getiren bir dilekçe yazarak bağlı bulunduğunuz İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurunuz ve dilekçeniniz kayda girdikten sonra kayıt numarası ile kayıt tarihini not alınız kurum size 60 gün içerisinde cevap vermek zorundadır cevap alamadığınız takdirde bir üst makam olan Valilik veya Kaymakamlığa dilekçe yazarak(daha önce vermiş olduğunuz dilekçenin kayıt numarası ve tarihini de yazarak) müracaat ediniz.

Not: Burası şikayetçi olduğunuz kurumlara yaptırım uygulayacak veya soruşturacak makam değildir lütfen kişi ve kurum isimlerini yazmayın bu kişilik haklarına saldırıdır. Hem kendinizi hem forumu bu konuda yasalar karşısında sıkıntıya düşürecektir.
..
orhan - avatarı
orhan
Ziyaretçi
5 Ekim 2011       Mesaj #18
orhan - avatarı
Ziyaretçi
sayın mili egitim bakanlıgı ben şalıurfa siverekden 75 nolu ögrenciniz türk telekomda okuyurum size bir konudu igbar verecem okulumuzda müdür bizden kayıt parası aldı ve bize 1 kagıt verdi ve o kagıtda bizim onlara bagız verdiyim yazıyordu ve kimse kayıt para vermeyenin okula al mıyor ve müdür bize düvüyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL MEHMET AKİF İLKÖĞRETİM OKULUNDA N 565 NUMARALI ÖMER KILIÇ OKULUMUZDA ŞİDDETTE BAŞVURUYORLAR ÖĞRENCİLERE HEP ŞİDDET ÖZELLİKLE FENVE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ SN MUSTAFA DEMİR DEN ŞİKAYETÇİYİM BU ÖĞRETMENİN CEZA ALMASINI ARZ VE TALEP EDİYORUM VE ŞİDDETE HAYIR YARDIM LARINIZ BEKLENIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oğlumun sınıf öğretmeni 3 senedir çocuklara ders vermiyor sadece yaptığı tiyatro sınıfta çizgi film izliyorlar öğretmene şikayet ettiğimiz zaman siz evde öğreteceksiniz diyor
ozaman ne anlamı kalıyor ben okula göndermeyim neden bukadar masraf yapıyoruzki
şimdide 1 hafta yok izinliymiş yerine öğretmende yok sadece sınıfa gelen öğrenci 5
tane müdüre gidip şikayet ettik annelerle beraber
ve daha müdür bize kızıyor
çocukları başka sınıflara dağıttık bunlar bizim işimizmi çocuğum 3 senedir hiç bişey öğrenmedi daha sınavın ne olduğunu bilmiyor çok endişeleniyorum başka sınıfa veya başka okula nakli için bana göre büyük miktarda para istiyorlar ne yapmam lazım lütfen yardım edin çocuğum zeki bir çocuk harcanmasını istemiyorum lütfen yardım edin