Arama

Okul yönetimini nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Nisan 2014 Gösterim: 29.669 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MEB Adana daki Medine Müdafii Fahreddin Paşa İmam Hatip Lisesi
ordaki müdür bize okulun ilk günlerinde beden dersinde bize okulu kumlardan temizlettirdi , ayrıca sınıfa girip küfürlü konuşuyor başka bir arkadaşımı döverken üstüne çıkıp dövdü o böksör olduğu için bize boks hareketleriyle karnımıza, sırtımıza vuruyor bize hakaret içerikli şeyler söylüyor bu yüzden okula gizli gelecek okul yönetim kişileri denetlemesini ve öğrencilerin müdür hakkında şikayetlerinin alınmasını şiddetle arz ederim lütfen ilgili kişilere duyurulsun ve gereğinin yapılmasın arz ederim.
Sponsorlu Bağlantılar
taki yasi - avatarı
taki yasi
Ziyaretçi
22 Ocak 2013       Mesaj #62
taki yasi - avatarı
Ziyaretçi
ben çorlu atatürk ortookuluna gidiyorum orda olanlar ise şunlar
müdür müdür yardımcısı öğretmenler hatta hizmetliler öğrenciler haksız iken şiddet uyguluyor
Sponsorlu Bağlantılar
türkçe dersi dışı bütün dersler boş
türkçe öğretmenide aslında anasınıf öğretmeni
diyer öğretmenleri derse girmedikleri için çok tanımıyorum ama hepsi azgın teke gibi öğrencilere saldırıyor
sınıflar en az 48 kişi en fazla 69 kişi
sıralarda 3 kişi oturuyorsan şanlısın çünkü herkes ya dört ya da 5 kişi oturuyor yani kıçını koymaya yer yok.
toletler büyük küçük abdest dolu okulda bir hizmetli var oda sadece müdürle ilgileniyor toletleri 2 ayda bir silerse çok seviniyoruz yoksa okulda tuvalatimizi tutuyoruz,
müdürün bu okulla ilgili söylediği şeyde şu bursı okul gibi bişey değil ben de biliyorum ama ben paramı alırım başkasına karışmam dedi...

allah bütün bu okuldaki öğretmenlerin belesını versinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...
_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
22 Ocak 2013       Mesaj #63
_GüzelikMeleği_ - avatarı
Ziyaretçi
İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvurunuz.
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
22 Ocak 2013       Mesaj #64
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
Milli Eğitim müdürlüğüne dilekçe yazıp gönderebilirsin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
mskr - avatarı
mskr
Ziyaretçi
30 Eylül 2013       Mesaj #65
mskr - avatarı
Ziyaretçi
çocuklarım istanbul yaman evler ilköğretim okulunda okuyo ya hiç allah korkusu yok mu bu yönetimde başbakan diyoki okullar a bilgisayarı velilermi alıyo bu nasıl bir demokratik ülke yahu merhamet merhamet
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2013       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ankara Pi Koleji'nde MEB'e yanlış bilgi verip öğrencilere haftada 55 saat ders işliyoruz. Cumartesi okul var. Cumartesi okula gelmeyeni hafta içi bir güne tam gün yok sayıyorlar. Gereğini arz ederim...
avukat beyoğlu - avatarı
avukat beyoğlu
Ziyaretçi
29 Nisan 2014       Mesaj #67
avukat beyoğlu - avatarı
Ziyaretçi
T.C. Milli Eitim Bakanl bu adresten şikayetlerinizi yapabilirsiniz.isterseniz bir avukata danışın ve dava açın ancak bu maliyeti yüksek bir iş.avukat masraflarını karşı tarafın karşılamasını sağlarsanız sorun olmaz ama adalete pek de güvenmeyin