Arama

Düzen, ritim, tekrar nedir, ritim neden önemlidir, tekrar örnekleri nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Eylül 2016 Gösterim: 24.224 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar lütfen bana şunları bulunnnn :
1 Düzen Nedir?
2 Ritim Nedir?
3 Ritim Neden Önemlidir ?
4 Tekrar Nedir ?
5 Tekrar Örnekleri Nelerdir ?

Lütfen Arkadaşlar Çok Acil Banba Yardım Edin !!!

Bekliorummmmm

Şimdiiden Çok Saolunnnn
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
TEKRAR EDEN BAŞKA OLAYLAR: NEFES ALMAMIZ, KAN DOLAŞIMIMIZ, GÜNEŞİN DOĞUDAN DOĞUP BATIDAN BATMASI, GÖZ KIRPMAMIZ, YAĞMUR YAĞMASI, RİTİM, GÜNEŞ TUTULMASI, AY TUTULMASI, BÜYÜMEMİZ, SALGI BEZLERİMİZİN HORMON SALGILAMASI, SİNDİRİM YAPMAMIZ, MEVSİMLERİN TEKRARI,DÜNYANIN DÖNMESİ, KOŞMA ve YÜRÜME, RİTİM NEDİR: BİR NESNEYE VURULARAK OLUŞTURULAN,SESLERİN BİRBİRİNİ DÜZENLİ OLARAK TAKİP ETMESİNE RİTİM DENİR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Size Bir Kere Daha Sölemiştim Ama Bulunamadı Galiba Lğtfen Br Kez Daha Hatırlatıyorum Bu Benim İçin Çok Önemli Lütfen Eğer Biliyorsanız Söyleyin Rica Ediyorumm msxlaps a güvendiğim için burada Bunları Paylaşıyorummmm Lütfen Ne Olur Bana Yardımnmm Edinnnnnnnnnn !!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar
1 Düzen Nedir?
2 Ritim Nedir?
3 Ritim Neden Önemlidir ?
4 Tekrar Nedir ?
5 Tekrar Örnekleri Nelerdir ?

Lütfen Arkadaşlar Çok Acil Banba Yardım Edin !!! [ Ne Olur ]]]

Bekliorummmmm

Şimdiiden Çok Saolunnnn Sizlere Güweniyorummm Ben Bulmadım Tek Umudum Burası Bana Yardım Edinnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ritim Nedir? ritim bir tekrar olayıdır

4 Tekrar Nedir ? ritime tekrar denir

5 Tekrar Örnekleri Nelerdir ? yağmur yağması, güneşin doğup batması, mevsimlerim tekrarı, koşma ve yürüme, bitkilerin oluşması, nefes alıp verme ve bu gibi sürekli tekrarlanan şeyler.

üzgünüm bu kadar biliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde teknoloji tasarımdan öyle bir ödevim var yardım eden yokmı ritim ve tekrar nedir ama müzikteki ritim felan deil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
TEKRAR EDEN BAŞKA OLAYLAR: NEFES ALMAMIZ, KAN DOLAŞIMIMIZ, GÜNEŞİN DOĞUDAN DOĞUP BATIDAN BATMASI, GÖZ KIRPMAMIZ, YAĞMUR YAĞMASI, RİTİM, GÜNEŞ TUTULMASI, AY TUTULMASI, BÜYÜMEMİZ, SALGI BEZLERİMİZİN HORMON SALGILAMASI, SİNDİRİM YAPMAMIZ, MEVSİMLERİN TEKRARI,DÜNYANIN DÖNMESİ, KOŞMA ve YÜRÜME, RİTİM NEDİR: BİR NESNEYE VURULARAK OLUŞTURULAN,SESLERİN BİRBİRİNİ DÜZENLİ OLARAK TAKİP ETMESİNE RİTİM DENİR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
CEVAP
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
of ya ikisini birden mi aricam yoksa tek tek mi ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
CEVAP:
TEKRAR EDEN BAŞKA OLAYLAR: NEFES ALMAMIZ, KAN DOLAŞIMIMIZ, GÜNEŞİN DOĞUDAN DOĞUP BATIDAN BATMASI, GÖZ KIRPMAMIZ, YAĞMUR YAĞMASI, RİTİM, GÜNEŞ TUTULMASI, AY TUTULMASI, BÜYÜMEMİZ, SALGI BEZLERİMİZİN HORMON SALGILAMASI, SİNDİRİM YAPMAMIZ, MEVSİMLERİN TEKRARI,DÜNYANIN DÖNMESİ, KOŞMA ve YÜRÜME, RİTİM NEDİR: BİR NESNEYE VURULARAK OLUŞTURULAN,SESLERİN BİRBİRİNİ DÜZENLİ OLARAK TAKİP ETMESİNE RİTİm DENİR(##################################################################### ########################################################################### ########################################################################### ########################################################################### ########################################################################### ##########################33############################################### ########################################################################### ########################################################################### ########################################################################### ########################################################################### ########################################################################### ########################################################################### #######################)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hep aynı şeyleri yazıyorsunuz farklı bulan yok mu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı