Arama

Call Of Duty Black Ops hatası nedir, nasıl çözümlenir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Ocak 2013 Gösterim: 56.303 Cevap: 71
3161 - avatarı
3161
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #41
3161 - avatarı
Ziyaretçi
çoçuklar steam indirmene gerek yok steam olmadan yükledim ben sizde bir sorun bence sorun ekran kartınız yada GB niz yetmiyo
bu arada windows 7
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm oyunda hata vermio ama yinede açılmıyo neden böyle oluyo nasıl açabilirim yerdım edin lütfen..oyuna tıklıyorum açılmıyoo
Sponsorlu Bağlantılar
diverse - avatarı
diverse
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #43
diverse - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Call of Duty 7'yi oynayanlar bilir.
Oyunun başında ilk adamımızı vurduktan sonra benim pc donuyor. Update'ların hepsini yükledim ama yine çare bulamadım. 2gb ram ve 1gb ekran kartım var. Bu halde oyun donuyor lütfen bana yardım edin!! Ayrıca oyunu açmak için kısayola tıkladığımda ''Run in safe'' başlıklı bir yazı geliyor. 3 seçenek var evet hayır iptal diye hepsini denedim ama olmuyor... Şimdiden Teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar oyunu cd den mi kurucaz yoksa dosyaları masaüstüne kopyalayıp mı kurucaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben cod7 aldım masaüstüne cddeki tüm dosyaları yeni klasör açıp kopyaladım setup a tıkladım sonra iw 19 iwd dosyasında bir hata var diyor ne yapmalıyım?

arkadaşlar bir yardım edin oyunu kuramıyorum iw 19 iwd hatası alıyorum hep setup u kurdugumda.ama cd deki dosyaları bilgisayara kopyalamıstım ondanmı bilen varsa yardımcı olsun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata sorunlarının tümü oyunun crackı yuzunden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bedede hiç açılmıyo herşeyi kurum niye açılmıyo internet sitesinde de aynı hiç bişey anlatmıyo çok saçma bulan varsa bana söylesin ne olur söyleyin hadi............................................................??????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ya ben arkadaşımdan COD Black Ops Cd'si aldım. Yüklerken iw14.iwd dosyası hatalı çıktı. Yoksay dedim. Lütfen biri uploadlasın lütfen sistemim yetiyor. Lütfen yardım edin!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
steam_api.dll nerede ben steam ı indirdim bir yer cıkıyor ne apıcam bilmiom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı