Arama

Telefon hafıza kartını görmüyor, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Şubat 2016 Gösterim: 232.252 Cevap: 68
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2014       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartına basıyorum güvenlik kodu istiyor yazıyorum fakat 1 saniye sonra başarısız yazıyor acilll yardımmm''''''
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2014       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sd kartım hiç bir telefonda çalışmıyor onarılamaz hata var okunmuyor hatası verıye kart mühim değil dosyalarımı nasıl kurtarabilirim ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2014       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sd kartım hiç bir telefonda çalışmıyor onarılamaz hata var okunmuyor hatası verıye kart mühim değil dosyalarımı nasıl kurtarabilirim ?

Ya lutfen yardimci olun Msn Sad
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
8 Temmuz 2014       Mesaj #54
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Başka bir cihazda okutmayı deneyiniz veya pc bağlantısı ile deneyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2014       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence en ıyı cozum hafıza kartı cıkar 3-4 dısarda eglen gel sonra telofona taq bak yanı hem eglenıon hemde hafza kartın gerı gelıo Msn Grin
sibel - avatarı
sibel
Ziyaretçi
10 Eylül 2014       Mesaj #56
sibel - avatarı
Ziyaretçi
TELEFONUM SAMSUNG E 250 ...2 GB LIK BİR HAFIZA KARTIM VAR.DAHA ÖNCE KULLANDIĞIMDA BİR SORUN YOKTU FAKAT SON BİR KEZ DOSYA AKTARIMI YAPTIM VE TELEFONA TEKRAR TAKTIM.. AMA TELEFON HAFIZA KARTINI BİÇİMLENDİRMEK İSTİYOR .. BİÇİMLENDİRME TUŞUNA BASINCA DA HATA VERİYOR (BU ARADA TABLETTE DE BİLGİSAYARDA DA HAFIZA KARTINDA SORUN YOK)... BU SORUNU NASIL ÇÖZEBİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2014       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler bazı dosyaları uyumsuz olabilir.Mesela benim tuşlu telefonumda hafıza kartında çalışıyor ama dokunmatikde çalışmıyor.
esved - avatarı
esved
Ziyaretçi
5 Aralık 2014       Mesaj #58
esved - avatarı
Ziyaretçi
benım telefonda sd kartı taktım telefonun kendı hafızası sadece 2 cb içideki programlar veayıre hepsi cd karta kayd oluyor .. bende telefona yenı brsyler yukledıgımde telefonun hafızasına kayd oluyo . illa pcye aglyıp pcden cd karta akratmam gerek . ndedn direk sd karta kayd olmuyor anlamıyorum ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2015       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hafıza kartım durup dururken bozuldu içinde ki resim ve videoları nasıl kurtarabilirim nolur yardimci olun lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2015       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb sd kartmi tablete takip cikardm sonda telefona taktgimda sd kart hasarli diyor bana yardmcı olurmusunuz