Arama

Telefon hafıza kartını görmüyor, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Şubat 2016 Gösterim: 232.215 Cevap: 68
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yardım edin gxkmüyor tlfn hafıza kartını kabul etmiyor neden anlamadım ne olur evet bazı dosyaları sildim ama geri yükleyemiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya şu c/sistem dediiniz nası oluo ben onu anlamadım telefonda c/sistem yokki Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2013       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha benim ki daha kötü hem telefonda hem de bilgisayar da açıl mıyo yardım eder misiniz????? Msn Sad

aynı şey bendede oluyor :/ napmalıyızz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2013       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm hafıza kartım 2 gun öncesine kadar iyiydi ama bu gun telefon sd kart okumuyor yani hafıza kartını taktıgımda yukleniyor dio ama sonra sd kartı guvenle çıkara bilirsiniz diyor kart başka telefonlarda oluyor ama benim tlfnda olmuyor hatta hiç bir hafıza kartını kabul etmiyor lutfen yardım edermisiniz ne oldugunu anlmadım Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2013       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bendede aynı sorun var Sd kartına ulaşılamıyo diyo müziklerime giriyorum görüyorum müzikleri ama açılmıyo donuyo telefonumun markası modeli S 5570 galaxy mini lütfen yardım edin ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2013       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bendede aynı sorun var Sd kartına ulaşılamıyo diyo müziklerime giriyorum görüyorum müzikleri ama açılmıyo donuyo telefonumun markası modeli S 5570 galaxy mini lütfen yardım edin ya

kardesim benim modelimde ayni 8 gb hafiza kartim ve 2 gb hafiza kartimi okumadi. İlk basta telefon kapaniyor sonrada okumuyor telefoncuya gotur ancak halledebilirlerse onlar yapar
BUSECİK - avatarı
BUSECİK
Ziyaretçi
27 Ağustos 2013       Mesaj #37
BUSECİK - avatarı
Ziyaretçi
benim hafıza kartımı ne tel nede kart okuyucu görüyor senin dediğini yaptım yine de işe yaramadı şimdi ne yapacam hiç bilmiyorum!!!
FqAyyıldız - avatarı
FqAyyıldız
Ziyaretçi
27 Ekim 2013       Mesaj #38
FqAyyıldız - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sennki yne iimiş bnmkii bozk diyoo we içnde 654 tane fotoğraf we 96 tnee şarkıı wrdıı moralm çok pis bozk yhaa dha dün çalışıodu blee olduu napabilirim Allah Rızası İçin bi yardımm ednn yhaa !!!!!! offffff !!!!!!!!!!! bnlarn hepsi de silinmiş olamaz dimii ?? Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Sad

nolrr bi çözm yoluu bulun yda en azndn bi dua edn yhaa off o kdr fotogrf o kdr anı o kdr şarkıı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad(:Msn Sad

Kardeşim Eğer sen Biçilendirmediysen silimemiştir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2013       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hafza kartimi baska telefna taktim hic bsey gornmedi okumadi kndi telfnma taktim yine okumuo nasil dzelteblrm kartima bsyler indrebliom icindeki eski fotorflr fln grnmuo yeni indrdklrm grnuo sdce yardm edin ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2013       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonum hafıza kartını görmüyor neden