Arama

Bilgisayar bağımlılığından nasıl kurtulabilirim?

Güncelleme: 9 Aralık 2012 Gösterim: 3.308 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarı Nasıl Bırakabilirim ? Söylermsınız pc kolik oldum Msn Confused derslerime agırlık wermek istiorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bılgısayardan kurtulma yolları asagıda verılmıstır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım bilgisayardan 1 cm bile uzak kalmak istemiyorum bilgisayar bozulduğunda hemen sinir kırizine giriyorum babam bi ara bilgisayar bozuldu diye arkadaşına götürdü babam nomalde gece 1-2 gibi gelir o zaman 1 gibi gelirim dedi ve ben sinir kırizine girdim sana önerim bilgisayarla fazla ilgilenme uzak kal derseleine zarar veriyor ciiddiyim benim 90 85 gibi gelirdi şimdi 25 65 15 gibi geliyor bilgisayarı bırakmak istiyorsan facbook twitter metin 2 gibi oyunları bırak wolfteam joy gamenin tüm oyunlarını bile bırak bi ara ben metin 2 oynuyordum 33 lvl nija idim çarı soydular sinir krizine girdim bilgisayarı hafiflettim oynamaya daha az önem verdim hayatım mis gibi notlarım da iyi geliyor arkadaşlar dediklerime önem vermiyorsanız kendi zararınıza ebebeyin okuyorsa oğlunuzu kızınızı bir piskiyatriye götürün sizde öyle
wolferay10 - avatarı
wolferay10
Ziyaretçi
9 Aralık 2012       Mesaj #4
wolferay10 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu sene sbsm var Fakat pcde fazla oturuyorum sürekli ders programı yapıp pcye oturmicam diyorum ama yinede oturuyorum.Sbs'de var mecbur kurtulmam lazım şundan pc bağımlılığından nasıl kurtulabilirim yardım edermisiniz ?