Arama

Bearshare programı nasıl silinir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mart 2013 Gösterim: 48.662 Cevap: 67
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ben bearshare yı kaldırmak ıstıyorum.sızın yazdıklarınızı okudum denetım masasından kaldırmaya calıstım ama program suan calısıyor kaldırılamıyor programı kapatıp tekrar deneyın dıyor programı nerden kapatıcam ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu bearshare tam bir vürüs ondan kurtulamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

pc den kaldırdım ama arama sayfasına geçti ayrıca bu programdan kurtulamıyorum...Msn Sad

nasıl silinir feceye giremiyorum bearshare hep cıkıyor engel oluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yaa mediabar ıda silicem ama bende media bar diye bi dosya yok?!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bear shre yi silmek isteyenler fena bi şekilde yandı cünkü kuzenim bu porogrmı indirdi bilgisayar delirdi. müşteri hizmetlerini baş vurun onlar bedavaya siliyolar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bear share'yi bilgisayarımdan kaldırmama yardımcı olan misafir arkadaşa teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar yardım edin anasayfam değişik tamam ayarlardan googlemi yptım ama yeni sekmeden temam falan çıkmıyo yardıım !!!
delirdim - avatarı
delirdim
Ziyaretçi
7 Mart 2013       Mesaj #68
delirdim - avatarı
Ziyaretçi
şimdi bende şöyle bir durum var denetim masasında yok kaldırıldım ve üstelik o başlattaki çalıştır konumunu açtım içindekilerini sildim yine olmadı bir yerde bir şeyler var ama bulamıyorum fakat program Fıles de Bearshare Applications diye bir şey var ve içinde media bar var media barın içinde datamngr ve onun içindede 3 dosyamıdır nedir bir şeyler var 1-datamngrUI 2-DnsBHO.dll 3-Browser Connection.dll yardım edin bu gördüğünüz şeyler kafayı yedirtti bana silmeye kalkıştığımda aynen şöyle diyor:''klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor''.
lütfen şu duruma derman bulan varsa söylesin aklım artık çifte telli oynuyor daha bu programı yüklersem gebereyim Allah kahretsin bu programı bilgisayarımın içine etti 1 kilobayt yer kaplasa hiç bir şey demeyeceğim zaten bilgisayarım windows95 gibi bir halt yapamıyor iyice kafayı yedi