Arama

Internet explorer 9 win32 hatası nedir, nasıl çözümlenir?

Güncelleme: 8 Aralık 2011 Gösterim: 4.471 Cevap: 4
mcsuperbela - avatarı
mcsuperbela
Ziyaretçi
23 Aralık 2010       Mesaj #1
mcsuperbela - avatarı
Ziyaretçi
Bu sorun dün pcye reset cektikten sonra yaşadım İnternet expoler9 u indirmiştim win32 hatası verdi bende bazı forumlarda araştırdım system32 ile biraz oynadım hem o düzelmedi hemde yeni bir hata cıktı Msn Sad
thumb 725320298
Sponsorlu Bağlantılar

thumb 541133024
mcsuperbela - avatarı
mcsuperbela
Ziyaretçi
23 Aralık 2010       Mesaj #2
mcsuperbela - avatarı
Ziyaretçi
başlığı değiştiren arkadaş Msn Grin sorun internet expoler9 da deyil onda win32 hatası vardı cözeyim derken bu hata cıktı pcye reset atınca acılınca bu cıkıyo hata veriyor Msn Confused system 32 den bi dosya kestim masa üstüne yapıştırdım calıştıra gpupdate yazdım sonra onu geri system 32 ye attım pcye reset cektim bu sorun cıktı hata verdi bunu kapadım tekrar win32 hatası verdi neyse win32 yi boş ver her pc acışımda bu hata cıkıyor bunu nasıl düzeltecem?? Msn Confused bu arada flood icin özr Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar İE 9 beta yükleme hatası alan arkadaş işletim sistemin ney resimlerden anlayamadım modifiyeli xpler kafa karıştırıyor Msn Happy
İE 9 sadece windows vista ve windows 7 platformunda çalışıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba arkadaşlar, bende İE 9 u yukledim bende de hata veriyor ama cok ilginç bir hata. çunku tam bir şekilde yukledim sonra internet explorer ı acıyorum google sayfasınin geldiği cubukta gözukuyor ama ekran bembeyaz ne bir resim ne baska sey hiç bir şey yok ekranda tum siteler için aynı ne yapmalıyım. yardım ederseniz sevinirim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
millet hiç mi yolu yok