Arama

Uydunet site engelleme sorunu hakkında yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 16 Kasım 2011 Gösterim: 3.718 Cevap: 2
managert - avatarı
managert
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #1
managert - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar benim bi sorum olacaktı sizlere ben uydunet kullanıcısıyım uydunetin son zamanlarda bazı sitelere engel koyduğunu fark ettim ttnet te aynı siteyi açıyor iken uydunette açmıyor babamın girdiği bi okey sitesi var bu sitede java paneli açılıyor nick giriyorum oyuna bağlanmaya çalıştığımda giriş yapmıyor javayı sildim tekrar yükledim farklı dns ler degiştirip girmeye çalıştım wındows xp sp2 , wındows xp sp3 ve wındows seven işletim sistemlerinde denedim sorun uydunetten kaynaklanıyor fakat uydunetin teknik servisi bile neden kynaklandığını bulamıyor yani gerçekten kafama takılmış durumda arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim. 2010 Gkyz Okey /Okey - Tavla - Batak/ Online Oyun Sitesi site bu arkadaşlar uydunet kullanan arkadaşlar bi deneyip sorunun neden kaynaklandığını deniyebilirlermi acaba ?
Sponsorlu Bağlantılar
uydunet - avatarı
uydunet
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #2
uydunet - avatarı
Ziyaretçi
Uydunet ve teledünya hizmetleri hakkında bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
uydunet

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar

bu sayfada bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlarımı görünce bende aklımdaki birkaç soruyu sorayım dedim. öncelikle malesef ttnet abonesiyim. ve o kadar sıkıntı yaşıyorum ki son 4 aydır. internet kullanmamda hiçbir değişiklik olmamasına rağmen son 4 aydır faturalarımda 2 katı bir artış mevcut ve bende şuan uydunette ki kampanyayı görünce ona geçme kararı aldım. ama tereddütlerim var. öncelikle bu konulardan hiç anlamıyorum sizin için saçma bir kaç soru sorabilirim mazur görürseniz sevinirim. ilk sorum şuan ttnet hız da 100.0 mbps yazıyor ve uydunette 1 mbps bu hayli düşük ve benim aklımı çok karıştırıyor hızımız bu kadar mı düşecek yoksa ttnet sıfırları göz boyamak içinmi Msn Happy ayrıca eşim ps3 pes2011 oyununu online oynuyor 1 mbps (almak istediğimiz) kullanınca sorun yaşarmı takılma olurmu. ve laptop kullanımında takılmalar yavaşlama düşmeler yaşarmıyız. ve son olarak ttnet in verdiği huawei marka kablosuz modem kullanıyoruz. uydunete geçtiğimizde yeni modem almak zorundamıyız. yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler