Arama

Gözümden rahatsızım ne yapmam gerekir?

Güncelleme: 12 Aralık 2013 Gösterim: 1.638 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2-3 gündür göz damlası kullandım(doktor tavsiyesi ile) fakat şimdi gözüm kanlanmaya başladı ve gözüm çok ağrıyor ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #2
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Gözlerim aşırı derecede yoruluyor.Bazen gözlerim kararıyor.Gözlerimi kapatınca rahatlıyorum fakat açtıktan 1-2 dakika sonra yeniden başlıyor. Neden olabilir?
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
17 Eylül 2011       Mesaj #3
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Chelsea_Eny adlı kullanıcıdan alıntı

Gözlerim aşırı derecede yoruluyor.Bazen gözlerim kararıyor.Gözlerimi kapatınca rahatlıyorum fakat açtıktan 1-2 dakika sonra yeniden başlıyor. Neden olabilir?

Verilen bilgiler tavsiye niteliğinde olup; uzman bir hekime görünmelisiniz.Aşağıdaki mesajı inceleyiniz;

Bilgisayar kullanımı ile alakalı bir rahatsızlık olabilir.Linki inceleyiniz >> Bilgisayar kullanımına bağlı göz yorgunluğu
Sen sadece aynasin...
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
17 Eylül 2011       Mesaj #4
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
papatya suyu ile göz pansumanı göz bakımı için önerilen eski ve tarihi bir yöntemdir.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2013       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben ilk göz doktoruna gittigmde göz ölçümüm 25 23 geldi daha sonra gittigmde 30 27 geldi ve yasım 23 çok korktum o anda gözlerimde de bi sorun yoktu birden oldu anlamadım bi kaç defa bulanık görmeye basladım Msn Sadgörme alnmda bı sorun çıkmadı astıgmatın var dedi gözlük yazdı göz tnsiyonu için bide damla yazdı napcamı sasırdım