Arama

Eşimle sorunlarım var ne yapmalıyım?

Güncelleme: 29 Aralık 2015 Gösterim: 2.882 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 21 yaşında 3,5 senelık evlıyim bu zaman kadar evlılıgımde çok sorunlar yasadım esımle olsun ailesıyle olsun artık sınırlerım çok yıprandı artık dayanamıyorum herşeye küçücükte olsa artık ıstemeden o olayı ben buyutuyorum esımle çok zıttız ama seviyorum nıye boyle oluyo bılmıyorum oysa tek derdım onla mutlu olmak üstüme gelmeleri beniartık çok bunaltıyo eşim artık iyide konuşsa şimdide ben yanlış anlıyorum başka taraflara çekıyorum onu bunaltıyorum ıstemıyorum ama bunaltıyorum en zoruna gıdecek lafları soyluyorum hep tartışıyoruz çok zıttız ne yapmam nası davranmam gerekıyo artık çok bunaldım bı çare
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz esmle teyze çocuklarıyız aile baskısıyla evlendik ikimizde 3 aylık evliyim ama esimden duymadıgm sey kalmadı beni sevmedigini heyecanlamadıgını evlendigine pisman oldugunu beni pasif buldugunu söylüyor inannın bunları duymak o kadar cok canımı acıtıyoki ben ona yakınlasmaya calıstıgımsa uzaklasıyo benden hic ama hic ilgisi yok bunlara ragmen ona karsı ilgi gösteriyorum mutlu olmak için çok çabalıyorm eşim bunların farkında ama kendini düzeltmiyo korkuyorm bi gün bende ondn sogursam hersey daha kötü olcak biliyorm ona nasl davrancagımı bilmiyorm artk bana yardmcı olablrmisinz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2015       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben eşimle 4 yıldır evliyim .eşim başka bir kadından çocugu var .şimdi ona dini nikah yapacak .bendende boşanmak istemiyor .bizide bir kızımız var.benim bu durumda ne yapmam gerekiyor . eşimden boşanmalımıyım bilmiyorum .lütfen düşüncelerinizi paylaşın...