Arama

Psikolojik sorunlarım var, bunları nasıl çözebilirim?

Güncelleme: 31 Ekim 2015 Gösterim: 3.944 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Benim Ailem biraz Sorunlu Annem le babam olsun abimle babam olsun Her Ay Bi Tartışma Bi Kavga Bi Yumruk Bi Ara Ayrılacak Duruma Geldiler . Ve Ben Dayanamayıp Polise İhbar Ettim Benim Babam Bir Alkolik . Heralde Ben 1 . ci Sınıfa Giderken Bile Rakı İçiyordu Annemin Çalışmasına İzin Vermiyordu Bir Gün Abim Babam Annem Dayım Gil Filan Kapı Pencere Koymadı Her Yer Kırıldı . Kapı Desen Kapı Pencere Desen Pencere yani Anlıyacağınız hiç Birşey Koymadılar İşte Ozamanda Ayrılma Noktasına Geldiler Polisi Ben Aradım İşte Babam Kör Kütük Sarhoş İçip İçip Gelirdi Aileme sataşırdı İşte BEn Daha Küçüğüm 6 - 7 yaşlarında felan . Sonra İşte O Günden Sonra Mamak İlçesine Yerleştik Ordada Bi Tatsızlık Yaşandı İşte Abim Esrar İçiyormuş Babam Bunu Öğrendi Felan Yine Bir Kavga çıktı bir Dükkan Açtık Dükkana Gelmiyordu Çok uyuyordu Bi ARada Onun Yüzünden Kavga Çıktı Ve Benim Artık psikolojim Alt Üstü olmuştu Size Ne Bileyim Hep Aklım Annemde Kalıyordu Bu Akşam Ne Olacak Kavga Çıkacakmı Paramız Mı Yok Yarın Okul Hiç Düşünmüyordum Nerdeyse Hiç . Okula Gitmek İstemiyordum Derslerden Birşey Anlamıyordum Şuan 7.ci Sınıfa Gidiyorum 5 tane 1 İm Var Çalışsamda Yapamıyorum Çalışmasamda Ot Gibi Yaşıyorum Benim Hayatım Darma Duman Oldu halüsinasyonlar Görmeye Başladım Her Zaman Ağlıyacak Duruma Geliyorum Saçma Sapan Duygular Yaşıyorum Deli Gibiyim Bunları Anneme Söylemeye Okuldaki Rehber hocasına Söyliyemiyorum İlk Defa Size Açıldım Arkadaşlar Ne Yapsam Ne Etsem Bir Türlü Kurtulamıyorum Bu Aralar Fazla Sıkışığız psikiyatri Felan Gitme Durumum Yok . Anlıyacağınız Hiç Gidemicem Ve Böyle Hiç Birşeyden Anlamıyacağım anlamıyorum da . Benim Psikolojim Küçüklükten Beri Var Hep Uyumak İstiyorum Hiç Uyanmak İstemiyorum İntihara Kalkışmak İstedim Yapamadım Arkadaşlar Bunun Bir Çözümü Yokmu Lütfen arkadaşlar ... Kafayı Yicem Lütfen 1 Kez Okuyun
Sponsorlu Bağlantılar
ZeRGaNa - avatarı
ZeRGaNa
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #2
ZeRGaNa - avatarı
Ziyaretçi
Canım gerçekten senin psikolojin bozulmuş.Bunun en büyük etkisi küçük yaşta en yakınlarının maruz kaldığı olaylar.Benden sana bir tavsiye olarak kafana takma desem de sen yapamayabilirsin.Ama bence kendine dost bulmalısın içindeki dertleri onla paylaşmalısın.Derdini söylemeyen derman bulamaz misal, gibi....

Sponsorlu Bağlantılar
Canım eğer yukarıda dediklerimi yapamıyorsan kendi bir defter tut günlük olarak kullan bütün dertlerini sıkıntılarını onla paylaş belki bu sana iyi gelebilir.Çünkü dertlerini paylaşmaya ihtiyacın var.Umarım işe yarar canım...

Bu arada sana kendini kötü hissettiren kişilerden veya yerlerden uzak durmanıda tavsiye ederim.

İşe yaraması dileğiyle....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
jaws - avatarı
jaws
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #3
jaws - avatarı
Ziyaretçi
Nette gezinirken psikolojik yardımı net üzerinden ücretsiz sağlayan bir siteler gördüm. allah yar ve yardımcın olsun daha çok küçüksün biliyorum ama çok güçlü olmalısın Msn Sad
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
xp rex xp - avatarı
xp rex xp
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #4
xp rex xp - avatarı
Ziyaretçi
İçindekileri bir arkadaşına dök için rahatlamazsa.Camiye git namaz kıl Allahın belki sana yardım olur.Ondada olmadıysa pisikolağa git.Benim yapabildiğim bukadar üzgünüm ama elimden gelen bukadar gelir.Ama sen bunu polise ve pisikoğa söyle.Sana en iyi yardım edecekler onlar.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hava alsınlar hergece belki düzelir dışarda oturmaya gayret gösterin sakin olun
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hiç Birşey Anlamıyorum 5 Tane 1 im Var Sınıfta Kalacağım diye Korkuyorum Herşeyden Korkuyorum Msn Sad
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
LadyFantasy - avatarı
LadyFantasy
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #7
LadyFantasy - avatarı
Ziyaretçi
Bence cevabı buralarda araman doğru değildir ha? Kimse sana kesin bişey diyemez,yapman gereken hareketi kesin olarak söyleyemez sadece tavsiyede bulunur.Senin ilacın gene sensin unutma.Bişeyleri sorgulamaya başla neden yanlış gittiğini niye sürekli sorun çıktığını sorunların ne kaynaklı olduğunu.Belki o zaman yanlış olanları bulup yerine doğruları dikersin.
Bu arada bende mamakta oturuyorum ankara değilmi? Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bir zamanlar senin kadar olmasada birşeyler yaşadım ailem ile ilgili benimde sorunlarım vardı ve bende intihar girişiminde bulundum ama sonuç başarısız babanın ve abinin durumlarına çok üzüldüm ve de anneninkine daha çok bana kalırsa birincisi hiç kimse için ağlama sana bunu içtenlikle diyorum ikincisi ise özel bir yeteneğin falan var ise ona yoğunlaş halk eğitim kurslarına git herşey okumaktan değil kendini geliştirmekten geçiyor ve üçüncüsü babanı bir akşam sarhoş iken videoya al derim ve ayık kafayla ona izlet bu onun yüreğine dokunur tahminimce ise yaramıyor ise toplum gönüllüleri dernekleri var onlardan yardım işte ama kendin için sadece kendin ve annen için çok güçlü değil çok azimli ve hırslı olman lazım umarım başarırsın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2014       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence hayatta rüyalarına önem ver rüyalar genellikle nelerde yanlış yaptığını gösterir ve onları düzeltmeni gerektiğini söyler sen eyer rüyalarında hep kavga yada okulundaki başarısızlık öğretmenlerinin bu yüzden sana kızdıklarını yada tam tersine sana yardım etmek istediklerini görüyorsan bence bu yolda ilerlemelisin umutma rüyaları boşu boşuna görmeyiz
Badoef - avatarı
Badoef
Ziyaretçi
9 Ocak 2014       Mesaj #10
Badoef - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşın dediği gibi, kendine iyi, güvenilir, sırlarını paylaşabileceğin bir dost bul. Dertlerini,sıkıntılarını ona anlat. Anlatmadıkça, kafana taktıkça dahada kötü olur senin için.

Kusura bakma elimizden tavsiyeden fazlası gelmiyor.