Arama

Hotmail'de arkadaş listemi gizlemek istiyorum ne yapmalıyım?

Güncelleme: 24 Haziran 2011 Gösterim: 6.209 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı. Messenger'imda kayıtlı olan arkadaşlarım benimle ilgili bilgileri gormek için hotmail'e girdiğinde kişi listemi de görebiliyorlar. Ben görünmesini istemiyorum. Ordan kac tane arkdaşım olduğu görülebiliyor ve o kişilere oradan arkadaşlık teklifi yollanabiliyor. Bunu nasıl engelleyebilirim ? Şimdiden teşekkürler..
Sponsorlu Bağlantılar
sevdalii - avatarı
sevdalii
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #2
sevdalii - avatarı
Ziyaretçi
aynıı sorun bendede var.gerçekten çok sinir bozucu.gizlilik ayarlarından olmadı hepsini denedimMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotmaile girin gelen kutusuna girin sağda otuurmu kapatın yanında profil yazıyor onu tıklayın
Profile girince GİZLİLİK AYARLARI linki var onu tıklayın
gelen yerden aşağıda kaydedin yanında gelişmiş yazıyor onu tıklayın
şu anki ayarlarım yazan yeri işaretleyin ve altındaki ayarları istediğiniz gibi ayarlayın
AYARLARDA TEMEL BİLGİLER olan yeri YALNIZCA BEN yapın. geri kalan kişesel bilgider resimler vs isterse herkez ortak olsun
ARTIK ARKADAŞLAIRNI MSNDE PROFİLİ GÖRÜNTÜLE DESE YADA HOTMAİLDEN SİZİN PROFİLE GEÇSE ARKADAŞLARINIZI GÖREMEYECEK ONUN YERİNE HİÇ ARKADŞAI YOK YADA GİZLİ TUTUYOR İBARESİ YAZACAK.
BUNU YAPIN VARSA BAŞKA Bİ MAİL ADRESİNİZ PROFİLİNZİ GÖRÜNTÜLEYİN OLDUĞNU GÖRECEKSİNİZ...
SONUÇTA KİMLE ARKADAŞ OLDUĞUMUZU GÖRMELERİNE GEREK YOK DİMİ..
UMAIRM YARDIMCI OLMUŞUMDUR...