Arama

Spore oyunu hakkında bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 22 Haziran 2011 Gösterim: 2.956 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yav bana acil spore oyunu gerek bekliyorun
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
18 Nisan 2011       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
alıntıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
güzel bir Electronic Arts (EA) ve maxis oyunu.

yaratığınızın geçmesi gereken 5 seviyeden oluşur;

1) Cell Stage : hücre evresi
2) Creature stage : yaratık evresi
3) Tribal Stage : kabile evresi
4) Civilization stage : uygarlık evresi
5) Space stage : uzay evresi

bu evreler haricinde bir de yaratım/tasarım (creation) bölümü vardır ki oyuna lezzet katandır.
bu fasilite ile şunları tasarlayabilirsiniz;

* Hücre ve Yaratıklar, yaratıkların evrelere özgü kıyafetleri, hatta ve hatta o yaratık topluluğu için ulusal marş!
* Binalar (konut, eğlence yeri ve fabrikalar)
* kara, deniz, hava taşıtları ve uzay gemileri

oyunu ilk yüklediğinizde bahsedilen 5 evreden birini seçip oynayamazsınız. önce, ilk yaratığınız ile hücre evresinden başlayıp evrile evrile uzay evresine ulaşmanız gerekir. bundan sonra bu evrelerin hepsi oyuna açılır ve yeni oyunlara istediğiniz bir evreden başlayabilirsiniz. ancak böyle yaptığınız zaman, ırkınıza özgü olan ve size düşmanlarınıza karşı üstünlük veren bazı bonus hareketlerden yoksun kalırsınız.

hücre evresi ve yaratık evresi bence enteresan, ama kabile ve uygarlık evreleri biraz yavan geçiyor. en sondaki uzay evresi ise tam bana göre. sistem sistem gezip koloni kur, gezegenlerin atmosferine müdahale et, denizini, toprağını, göğünü boya, galaksinin diğer üyeleri olan yaratıklarla temas et, görevleri tamamla.
bi de en sevdiğim; 2001 a space odessey tadındaki hareket. yani daha uzay seviyesine gelmemiş kabilelere monolit bırakıp belli bir süre sonra onları uzayda görmek.
insan duygulanıyo valla, ne diyim, snif, snif

bu arada benim gibi görev kasmakla, para beklemekle uğraşamayacak sabırsızlar için bir kaç hile;
öncelikle Ctrl+Shift+C tuş kombinasyonu ile cheat konsolunu açın, sonra aşağıdakilerden birini yazıp enter'layın;
* addDNA : ilk 2 evre için; yaratıklarımıza yeni organ almak için 150 DNA puanı
* moremoney : uygarlık ve uzay evreleri için para! para! para! varlığı bir dert, yokluğu yara (1 milyon yeni spore lirası)

sonuç olarak, kolay kolay sıkılmayacağınız bir simulasyon

alıntıdır:

''BioWare'den Derek French'in yaptığı açıklamaya göre Spore'u oynayabilmek için internet üzerinden aktivasyon yapmak gerekecek (BioShock'ta olduğu gibi diyebiliriz). SecuROM kopya korumasının geliştirilmiş bir hali olan bu aktivasyon işlemi 10 günde bir otomatik olarak yapılacak. Bu 10 günlük süreler içerisinde ise oyunu DVD'siz oynayabileceksiniz. Eğer 10 gün sonra eğer kullanıcı oyunu çalıştırırken internete bağlı değilse oyunu oynayamayacak.''

da açıklandığı gibi ilginç bir koruma sistemiyle geleceği söylene oyun. fakat, kırılmasına asla engel olamayacaktır.

kaynak: trgamer
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011       Mesaj #3
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yav bana acil spore oyunu gerek bekliyorun

Oyunun Trial(Deneme) versiyonunu buradan indirebilisiniz: Get Free Trial
Misafir - avatarı
Misafir