Arama

Komşunun bebeğini düşürdüm vicdan azabı çekiyorum, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Mayıs 2011 Gösterim: 1.737 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben komşu çocuğu bizim evdeyken tvye bakıyodum düşüp başını vurdu şuçlu ben oldum buz filan tutup yolladık tam belli olmuyor bebek yani konuşmayı bilmiyo daha yaaa çok pişmanım ne yapma gerekiyor acaba ??
EN İYİ CEVABI Gece Prensesi verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ben komşu çocuğu bizim evdeyken tvye bakıyodum düşüp başını vurdu şuçlu ben oldum buz filan tutup yolladık tam belli olmuyor bebek yani konuşmayı bilmiyo daha yaaa çok pişmanım ne yapma gerekiyor acaba ??

Sen sonuçta bunu bilerek yapmadın ama bunu ailesine bildirsen iyi edersin :) Sonuçta bebek hassas bi bebek olabilir ve kötü sonuçlara da yol açabilir. Ama sen üzülme ve kalbini feraah tut.! Düşeceğini bilseydin gözünden bile sakınırdın vicdan azabı çektiğine göre buna eminim :)
Sponsorlu Bağlantılar
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
8 Mayıs 2011       Mesaj #2
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Sen sonuçta bunu bilerek yapmadın ama bunu ailesine bildirsen iyi edersin Msn Happy Sonuçta bebek hassas bi bebek olabilir ve kötü sonuçlara da yol açabilir. Ama sen üzülme ve kalbini feraah tut.! Düşeceğini bilseydin gözünden bile sakınırdın vicdan azabı çektiğine göre buna eminim Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Teusa - avatarı
Teusa
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #3
Teusa - avatarı
Ziyaretçi
bunu bilerek yapmadın üzülmene gerek yok bence...