Arama

Ortalama yükseltme sınavında alınan puan yıl sonu puanını nasıl etkiler? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Temmuz 2013 Gösterim: 24.946 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Net Sonuç:
Arkadaşlar ortalama yükseltme sınavlarına girmek istediğinizde zaten karne günü sizlere bir dilekçe veriliyor. O dilekçeye başta sorumlu olduğunuz dersler olmak üzere 4 ders yazabiliyorsunuz. Ve Yaklaşık bir hafta sonra sınavlara giriyorsunuz. Örneğin Fizik Ve biyolojiden ortalama yükseltme sınavına girmek için dilekçe yazdınız. Sınav tarihleriniz belli oldu. O gün geldi ve sınava girmediniz. Sorun yok. Notunuz DÜŞMEZ. ayrıca ortalama yükseltmede diyelimki normal Fizik Puanınız karnede 40 yani (1) OYS'na girmek istiyorsunuz. Sınava girdiniz 30 aldınız. Ortalamanız DÜŞER arkadaşlar...
Sponsorlu Bağlantılar
NOT: OYS'LARINA GİRMENİZİ TAVSİYE EDERİM. Bu dönemde okulunuzdaki başarınız çok önemli.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınıf qeçe bilmek için en düşük ortalama kaç öqrene bilirmiyim arkiler 2.45 diyor doqrumu accaba ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ortalamam 2,47 di. Bildiginiz gibi 2.50 yi tutturamadıgım icin ortalamalara kaldım. 3 tane zayıfım var ama 4 sınava gircem. Bunlardan birini yükseltsem gecer miyim yoksa tüm zayıflarımı mı vermem gerek cevaplarsanız cok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınava girmek için dilekçe gerekli mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sorumlu geçti yazıyorsa kalmazsın kardeşim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
9. sınıf öğrencisiyim 4 tane zayıfım war kaç dersi wersem sorumlu geçerim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha benm ortalama notum 2.31 ortalama yükseltme sınvlarının sadece 2 sınavından 45 alsam puanımı 2.50 yapabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa.bn 9.snfm 4 zyfm vr..ort 2.32 oys kaldm 4 tnsinde yazdm..ort 2 tane wrsm tuto ama bn ort tuttrcğmdan emin dğlim 1.dönm 8 zyfm vrdi.bu 4 dn 1 tnsni vrsm dil anltm sorumlumu geçrim ? yardm edenlere teşkr..allah raz olsn şimdidn ./
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evt kardeş./bnde aynı durmdym.4 zyfm vr 4 tnsnde yzdm.ama en çok dil anltma calstm durumun benmki gbiyse 4 zyfn vrsa dilekçye hepsni yaz 4 dn az olablir ama fazla olmaz.işini garantie al 4 tnyse hpsinden gr deri.m ./ ümitsizlik yok. gçrsin ./
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar benim 1. Donem matim 1 ikinci donemde 1 ortalama yukseltme sinavinda 7 kredi lazim direk gecmem icin ben oysden 55(3) alip matdan 8 kredi almam lazim fakat arkadaslar 70(4) alman lazim dedi. Mat 4 ders. Yarsimci olursaniz sevinirim.