Arama

MSN 800488fe hata kodu ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mart 2013 Gösterim: 62.088 Cevap: 55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
800488fe hatası??? Lütfen çözüm...
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
800488fe hata kodu veriyor hesabımı nasıl açabilirim cevaplarınızı inceledim hesabınız geçici olarak engellendi diyor.devamında kodu nereye gönderelim diyor fakat yazılacak bölüm açılmıyor ve birşey yazılmıyor ne yapmam gerekir.
Sponsorlu Bağlantılar
proot - avatarı
proot
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #2
proot - avatarı
Ziyaretçi
800488fe hata kodu ...

Sponsorlu Bağlantılar
Bu hatayı yaşıyorsanız, hesabınızda bazı olağandışı etkinlikler vardır. Hesabınızın başka birisi tarafından kullanılmadığından emin olmak için eyleminiz gereklidir.

Bu iletiler ne anlama geliyor?

Bir hesap ne zaman çok sayıda e-posta, arkadaş davetleri veya yorumlar gönderiyorsa, hesabınızın istenmeyen ileti gönderen birisi (spammer) tarafından kullanılma olasılığı yüksektir. Bu nedenle gerçek kişilerin hesaplarını geri alabilmeleri için bu hesaplar üzerine engelleme koyarız. Engellenen hesaplar Windows Live Messenger’da oturum açamazlar. Amacımız hesaplarını geri alabilmeleri için gerçek hesap sahiplerine yardımcı olmaktır.

Hesabınızı aşağıdaki yöntemle etkinleştirebilirsiniz:

Hesabınızı doğrulamak için, lütfen https://account.live.com adresinde oturum açın.

ek olarak tarih ve saatide güncellemenizde fayda vardır...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar bende aynı dertten muzdariipim fakat verdiğiniz linkede giremiyorum benden birsürü insana saçma sapan mailler gidiyordu ama ben yollamıyordum hesabım kapanırsa çok kötü olcak bir sürü mail vardi içinde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
proot teşekkürler bir günde yüzlerce kişiye mail attım bu yüzden engellenmişim ama verdiğin linkten telefonuma kod alıp tekrar aktive ettim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi diyorsunuz amma ben bunu anlamıyorum ve yapamıyorum bu gob birşeyler diyor bende bunlar yok veya varsana ben bilmiyorum nasıl olacam şimdi lütfen ayardımcı olun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
herhangi bir aksilik olmaz değilmi cep nuamrası faturalı çünkü
gülay aytas - avatarı
gülay aytas
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #7
gülay aytas - avatarı
Ziyaretçi
msn açılmıyor ltfn.gereginin yapılmasını istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende aynı sorunla karşılaştım fakat bende kodun yollanması için sadece msn var ve o msn'in şifresini bilmiyorum telefon numarası secemiyorum.Bi yardımcı olun lütfen...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Söz konusu hatayı onarmak için HOTMAİL yazıp girş yapacaksınız.Daha sonra hesabınız kapalı mesajı ve alttada uyarıları göreceksinz.Devam diyip, hesabınızı sınırlandıracak bağlantının gelmesini istediğiniz farklı bir msn adresi ve kapalı olan adresinizi yazarak devam edin...
Daha sonra kapalı olan hesabınızla ilgili bazı bilgileri belirterek(bazıları yetiyor zaten) en altta gönderi tıklayın...verdiğiniz msn adresine gelen msjı onaylayın ve yeni şifre oluşturarak , hesabınıza kaldığınız yerden devam edin...hataylı halil ibo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saçma sapan sorular soruyor bu.daha önceki şifreleriniz dior sadece bi tane yazdm.en son e-posta gönderdiğin arkadaşlar dior.ben kimseye e-posta gördermemki.msn yi aktif kullanan birisi deiLim.facebook şifremi de unuttum msn mi de çaldılar napcam ben şimdi.:/