Arama

Cep telefonundan youtube videolarını izleyemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 31 Temmuz 2015 Gösterim: 16.650 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
S.a arkadaşlar. Bende 2730 var. Youtube'a giriyorm bi videoyu açıyorm tam başlayacakken 'dosya biçimi desteklenmiyor' diye bi yazı geliyor. Yapılandırma ayarlarında mı sorun var?nolur bi el atın acil!
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
7 Ağustos 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

S.a arkadaşlar. Bende 2730 var. Youtube'a giriyorm bi videoyu açıyorm tam başlayacakken 'dosya biçimi desteklenmiyor' diye bi yazı geliyor. Yapılandırma ayarlarında mı sorun var?nolur bi el atın acil!

Cep telefonunuz bu tür videoları desteklemiyordur. O yüzden izleyemiyorsunuz.Yapılandırma ayarları ile alakalı bir durum değil tamamen telefonunuzun özellikleri ile alakalı bir durum.Telefon videoyu izlemeye başlamadan önce bir kısmını download ediyor.Download işlemini gerçekleştiremediği için de videoyu izleyemiyorsunuz. Farklı sitelerden video izlemeyi deneyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
7 Ağustos 2011       Mesaj #3
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Sizin telefonunuz S40 isletim sistemine sahip , java bir cihazdır. Normal tarayıcısı ile video izleyemezsiniz. Uygulama yüklemelisiniz.

Google'da ''S40 Java Youtube Player'' diye aratın , ekran çözünürlüğünüze uygun olanı telefonunuza kurup tekrar deneyiniz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
AyÅŸenur - avatarı
AyÅŸenur
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #4
AyÅŸenur - avatarı
Ziyaretçi
Cepte video izlemek icin ne yapıcam ? Yardmcı olabılrmsnz ?
sahinn35 - avatarı
sahinn35
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #5
sahinn35 - avatarı
Ziyaretçi
Benim hat vodafon-internet.2 gun oncesine kadar youtubeden video-klip izliyordum.simdi youtubeye giriyomda video-klip acmiyo.neden acaba?
mertcan öndag - avatarı
mertcan öndag
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #6
mertcan öndag - avatarı
Ziyaretçi
Benim 3653w telefonum var youtube video acmiyor yardimcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende samsung monte GT-5621 var paket veriden youtube'ya girmiyor ne yapcm acillll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2015       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende clean master vardı bazı uygulamalara karşı telefonunuzu koruyun tarzında bişey vardı. Onu yaptıktan sonra acilmamaya basladi. Clean masteri sildim şu an açılıyor.