Arama

Bilgisayara yüklediğim videoları izleyemiyorum yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 7 Mart 2015 Gösterim: 20.554 Cevap: 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabaarkadaslar sorunum kendi cektigim videoları pc ye attıgımda 15 sn gosterip duruyor ama cd den izledigim zaman sorun yok pc de bilinen tum codecler ve programlar var ama sorun hala devam ediyor nasıl bi yol izlemeliyim yardım edermisiniz şimdiden tesekkurler
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen ener; 11 Ağustos 2010 09:07
Breath - avatarı
Breath
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #2
Breath - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhabaarkadaslar sorunum kendi cektigim videoları pc ye attıgımda 15 sn gosterip duruyor ama cd den izledigim zaman sorun yok pc de bilinen tum codecler ve programlar var ama sorun hala devam ediyor nasıl bi yol izlemeliyim yardım edermisiniz şimdiden tesekkurler

Yüklediğiniz Codec'leri kaldırın ve videoları VLC Media Player ile izlemeyi deneyin.VLC Media Player'ı buradan indirebilirsiniz: VLC Media Player
Sponsorlu Bağlantılar

Bu arada video izlerken bilgisayarda donma varsa bence bir de ekran kartı sürücülerini güncellemeyi deneyiniz.
Bete - avatarı
Bete
Ziyaretçi
11 Ağustos 2010       Mesaj #3
Bete - avatarı
Ziyaretçi
Hangi Codec'in yüklü olduğunu yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz. Eğer Codec'inizin yeni olduğundan emin değilseniz bu adresten mega paketi yükleyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar film veyaz video izlerken full screen tuşuna basıyorum ekran beyazlaşıyor bir bilgisi olan lütfen söylesin ufacık küçücük izlenmiyor.
google46 - avatarı
google46
Ziyaretçi
2 Şubat 2011       Mesaj #5
google46 - avatarı
Ziyaretçi
YEREL DİSK C YE GİRDİĞİMDE MESELA bir VİDEO İZLEMEK İÇİN VİDEOUN OLDUĞU YERE GİRDİĞİMDE BİLGİSAYARIM BU HATAYI VERİYOR.

o videoları diğer bilgisayarda izlemek için taşıdım ve diğer bilgisayardada aynı hatayı verdi.çözemedim ben bunu yaa.

YARDIM EDERMİSİNİZ LÜTFEN...

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde videoyu actıgımda yerel disk ''c'' hatası veriyor beyler yardımcı olabılıcek varmı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir video programı indirdim ve bilgisayarda ... programı yok diye bişey geldi bana bundan başka bir program gerektirmeyen bir şey solesenize
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben internetten bir şey izleyemiyorum ya eski bilgisayar yada birşry var içinde markası acer
Son düzenleyen sitemkar kıss; 2 Kasım 2012 22:01
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarı yeni aldım laptop. markası hp. internetten indrdiğim videoları açmıyor yardım eder misiniz
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
7 Mart 2015       Mesaj #10
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarı yeni aldım laptop. markası hp. internetten indrdiğim videoları açmıyor yardım eder misiniz

Bilgisayarınıza K Lite Codec Pack programını kurarak bu sorunu düzeltebilirsiniz. Programı inidirmek için buraya tıklayın.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ