Arama

Arkadaşımın gönlünü nasıl alabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ağustos 2014 Gösterim: 7.421 Cevap: 7
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
7 Ağustos 2011       Mesaj #1
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Dün Meryem ile buluşmuştuk biraz sohbet etmek için.İftar vakti yaklaştığı için eve gitmeliyim dedi.önceden ben ona bir soru soracaktım ve sonradan yanlış anlar diye sormadım.İşte dün de o konu aklına geldi ve tekrara bana ' sen bana ne soracaktın dedi.Bende bu soruyu sormaktan vazgeçtiğimi söyledim.Fakat Meryem inatçı ve meraklıdır.Bu yüzdne bana biraz darıldı sanırım ve pek konuşmuyor.Bugünde bana bu konuyu açtı bende yine söyleyemeyeceğimim söyleyince bakkala gitmem gerek ve biraz sonra uğrarım dedi Onun gönlünü nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim 1 hafta sonra Van'a gidebilirlermiş çünkü hızlı olun lütfenMsn Sad
EN İYİ CEVABI nötrino verdi
Alıntı
Chelsea_Eny adlı kullanıcıdan alıntı

önceden ben ona bir soru soracaktım ve sonradan yanlış anlar diye sormadım.

Doğruluk her zaman iyidir Sadece doğruyu söyleyin Neden söylemekten vazgeçtiğinizin gerekçesini açıkça anlatın Arkadaşınızın bunu nasıl algılayacağı artık kendi anlayışına kalmış bir durum olur...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #2
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Merhaba arkadaşlar.Dün Meryem ile buluşmuştuk biraz sohbet etmek için.İftar vakti yaklaştığı için eve gitmeliyim dedi.önceden ben ona bir soru soracaktım ve sonradan yanlış anlar diye sormadım.İşte dün de o konu aklına geldi ve tekrara bana ' sen bana ne soracaktın dedi.Bende bu soruyu sormaktan vazgeçtiğimi söyledim.Fakat Meryem inatçı ve meraklıdır.Bu yüzdne bana biraz darıldı sanırım ve pek konuşmuyor.Bugünde bana bu konuyu açtı bende yine söyleyemeyeceğimim söyleyince bakkala gitmem gerek ve biraz sonra uğrarım dedi Onun gönlünü nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim 1 hafta sonra Van'a gidebilirlermiş çünkü hızlı olun lütfenMsn Sad

Ailem sorun yaşıyor. Dün bunu seninle paylaşıcaktım fakat gider ayak canını sıkmayayım dedim. Zaten sorun da halloldu gibi bişey..

Sponsorlu Bağlantılar
Bunu diyebilirsin..,)
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #3
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
özür dile ve hafif sirinik yap ben öyle yapardım hem karsımdakini kırar üstünede konusmazdım ama gider özürdilerdim kolay kabu edilmezdi ama sirinlik yaptın mı dayanamıyorlar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
8 Ağustos 2011       Mesaj #4
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Senin yaptığın:
Sinir sistemini bozmak adına yapılan bir eylem. (bana küfür edebilirsin demektir)

Sormak istediğin soruyu ''?'' bırakamadan direkt sormalısın.

Madem anlatmak istemiyordun o zaman konuyu açmayacaktın!
Arkadasına biraz güven yükle , anlatmak istediğin konu her neyse ya anlat ya da baska bir yalana basvurarak bu konuyu mutlu sonla bitir. Bir dahada böyle bir sey yapma en sinir olduğum insan tipi.

Neden mi?

Bu çok uyuz sinir edici bir durum , bir sey anlatacağını söyleyip meraklandırdıktan sonra neyse bosver diip , karsındaki insanı o merakla ortada bırakan ,
söylediğine pisman edilmesi gereken bir insan modelini oynuyorsun. Nasıl seni sevsin sinir etmisin arakdasını!

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
nötrino
Yasaklı
9 Ağustos 2011       Mesaj #5
Yasaklı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

önceden ben ona bir soru soracaktım ve sonradan yanlış anlar diye sormadım.

Doğruluk her zaman iyidir Sadece doğruyu söyleyin Neden söylemekten vazgeçtiğinizin gerekçesini açıkça anlatın Arkadaşınızın bunu nasıl algılayacağı artık kendi anlayışına kalmış bir durum olur...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
8 senelik en iyi arkadaşımla (erkek) biraz tartıştık ve yaklaşık 2 aydır konuşmuyoruz ondan nasıl özür dileyebilirim.
yığı51 - avatarı
yığı51
Ziyaretçi
18 Nisan 2014       Mesaj #7
yığı51 - avatarı
Ziyaretçi
bir daha sorarsa onu kırmayac birşey söyle hem merakı gider. onu seviyorsan a gerçekten seiyorsan onu mutlu edeck şeyler söyle .peki şimdi bna yardım edi öğretmenimin gönlünü nasıl alırım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım var başka bir arkadaşımla sen benim en değerlimsin diye konuştuk yakın arkadaşımda bunu gördü bana dargın onu sorular sorunca "?" cevabını veriyo napmalıyım yardım edin nolur:'((