Arama

Madde bağımlısıyım nasıl tedavi olabilirim?

Güncelleme: 18 Mart 2014 Gösterim: 2.426 Cevap: 4
yılmaz polat - avatarı
yılmaz polat
Ziyaretçi
7 Ağustos 2011       Mesaj #1
yılmaz polat - avatarı
Ziyaretçi
ben hap ve esrar kullanıyorum nasıl tedavi olabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
7 Ağustos 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
yılmaz polat adlı kullanıcıdan alıntı

AMATEM bu konuda size yardımcı olucak en iyi kurumlardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar
Bağımlılık Tedavisi

AMATEM konferansında uyuşturucu maddelere değinen uzmanlar bu maddelerin ruhsal, ekonomik, fiziksel ve toplumsal sorunları da beraberinde getirdiğini belirtti.
Uzmanlar aynı zamanda uyuşturucu maddelerle baş edebilmek için ailelerin ve toplumların bu konuda son derece bilinçli hareket etmeleri gerektiğini bu hastalığa yakalanan kişilerin ise ümitleri kaybetmemeleri gerektiğini %100 tedavinin mümkün olduğunu ortaya koydular.

Daha fazla bilgi almak için linke tıklayınız > Amatem
Sen sadece aynasin...
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
8 Ağustos 2011       Mesaj #3
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
yılmaz polat adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle allah kurtarsın siz isteyerek nerdeyse yolun yarısını katetmiş sayılırsınız biran önce tedavi olunuz lütfen vereceğim linki inceleyiniz

Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mertgiritli@gmail.com adresinden bana ulaş. istanbulda madde bağımlılığı üzerine çalışan bir dr. grubu var. ilaçsız ve ayakta tedavi ediyorlarmış. bırakmak istemen yeter Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2014       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Yardımınıza İhtiyacım var 2 seneye yakın ex kullanıyorum hap atıyorum anlıcanız tabi sureklı olan bısey deqıldı ama son bır haftadır hemen hemen hergun atıyorum bundan kurtulmak ıstıyorum aslında ne kadar kotu oldugunu benı ne durumlara getırdıgını anlamıs durumdayım herseyın farkındayım ama yınede cıkamıyorum işin içinden işimden arkadaslarımdan oldum ınsan ıcıne cıkamıyorum artık elim ayagım hıc dısarı cekmıyor benı elıme ne gecerse gecsın onu o maddeye yatırır oldum 2 gundur kullanmıyorum ama uykularım kacıyorr kabuslar goruyorum ne yapmalıyım ben allah rızası ıcın yardım edin