Arama

Çok zayıfım ve burnum çok büyük, kilo alsam burnum küçülür mü?

Güncelleme: 23 Ocak 2021 Gösterim: 35.883 Cevap: 14
burakcan95 - avatarı
burakcan95
Ziyaretçi
13 Ağustos 2011       Mesaj #1
burakcan95 - avatarı
Ziyaretçi
Çok zayıf birisiyim 50-55 kilo felan uzun boylu güzel yüzlü bi beni bozan burun acayip uzun ya Msn Happy Çok bozuyor beni. Kilo alsam az yüzüm etlense burnum küçülürmü? vey aküçük dururmu? veya başka bir öneriniz varmı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş aynı dert bende de var Msn Grin Yanaklarım bomboş ve burnum iri biraz,kilo alıp yüzüme dirilik gelse küçük durur bu kesin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun ne yazıkkı bendede var kucukken yasadıım kucuk bnı srundan snra burnumun seklı bozuldu ne yazııkkı amelıyatta olmak ıstemıyorum cnku herkes cok ıı ypamıyo ypanlarda ucuk mevlalar ıstıyo eskıden cok tkıyodum ama simdi bu halımle de begenıldıımı frkettmMsn Happy ypıcak bsey yok Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benm burnum çok büyük kilo aslsam küçülür mü? henüz 13 yaşındayım ve hafif burnumda yamukluk varMsn Sad(
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #5
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Burnunuzdan şikayet etmeyin bence.Belki bileniniz vardır. Allah bizi yaratırken meleklere söylemiş melekler de yapmış.Ancak melekler uğraşmışlar uğraşmışlar burnumuzu yapamamışlar. Burnumuzu da Allah yapmış. Msn Wink
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #6
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Olabilir.Fakat kilo alcam diye aşırı beslenmeyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Haır ama yüzün şişmanlarsa burnunun büyüklüğü belli olmaz ama bu seferde şişman gözükürsün Msn Happy kısacaassı burnun küçülmez kilo alsanda Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede aynı sorun var 50 kiloyum fizim güzel yüz şeklimde güzel uzun dalgalı saçlarım iri kahverengi gözlerim var henüz 16 yaşındayım aylem beni bozan tek şeyin burnum oldunu söylüyor. bende öyle düşünüyorum fakat elimden birşey gelmiyor. ameliyat olmak istemiyorum hem ALLAH vergisi ama büylede kendime güvenim yok. ne yapcam bilmiyorum.
Nialler - avatarı
Nialler
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #9
Nialler - avatarı
Ziyaretçi
benim yanaklar iri burnum çok küçük yanaklarımdan yakınıyom Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bendede aynı dert Msn Sad Ben zaten ufak tefeğim ama burnum yüzüme oranla ve yaşıtlarımın burnuna göre daha geniş ve güldüğüm zaman daha da genişliyo.Anneme kilo alsam burnum biraz daha normal durumu diye sormuştum , ama annem kilo alınca burnunda kilo alır yani küçük durmaz demişti Msn TongueP