Arama

Profesyonel fotoğraf makinesi önerir misiniz?

Güncelleme: 18 Şubat 2012 Gösterim: 6.119 Cevap: 10
buse2804 - avatarı
buse2804
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #1
buse2804 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaslar.
Ben profosyonel fotoğraf makinası almak istiyorum. Aklımdaki makine Canon EOS 1000D idi fakat geçen gün makina hakkında bilgi almak için evkura gittim güzel makina falan dedi bende daha yeniyim kendimi ilerlettikten sonra lensini falan değiştiririm dedim. Oda bana Fujifilm finepix hs20yi göstererek bunu al sonradan değiştirmene gerek kalmaz aynı fiyat fakat bu Kompakt dedi. Fujifilmin Megapikseli falan canondan çok daha yüksek. Sizce Dslr olan canonu mu almalıyım yoksa kompakt olan fujifilmi mi ? Yada önerebileceğiniz 1000 - 1500 tl arası daha iyi bir fotograf mak. var mı ? Çok kararsız kaldım. Msn Dunno
Sponsorlu Bağlantılar
buse2804 - avatarı
buse2804
Ziyaretçi
18 Ağustos 2011       Mesaj #2
buse2804 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben canon eos 1000d ve fujifilm finepix hs20 arasında kararsız kaldım. Sizce Hangisini almalıyım?
Yada 1000-1500 TL arası önerebileceğiniz profesyonel fotoğraf makinası var mı ? Msn Embarrassed Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
19 Ağustos 2011       Mesaj #3
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
buse2804 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaslar.
Ben profosyonel fotoğraf makinası almak istiyorum. Aklımdaki makine Canon EOS 1000D idi fakat geçen gün makina hakkında bilgi almak için evkura gittim güzel makina falan dedi bende daha yeniyim kendimi ilerlettikten sonra lensini falan değiştiririm dedim. Oda bana Fujifilm finepix hs20yi göstererek bunu al sonradan değiştirmene gerek kalmaz aynı fiyat fakat bu Kompakt dedi. Fujifilmin Megapikseli falan canondan çok daha yüksek. Sizce Dslr olan canonu mu almalıyım yoksa kompakt olan fujifilmi mi ? Yada önerebileceğiniz 1000 - 1500 tl arası daha iyi bir fotograf mak. var mı ? Çok kararsız kaldım. Msn Dunno

• Nikon D3100
  • Canon EOS 1000D18 bunları önerebilirim ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 1.000 1.500 Tl arası Profesyonel fotoğraf makinası alnmak istiyorum önerebileceğiniz bir model var mı ?
PuRoLové - avatarı
PuRoLové
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #5
PuRoLové - avatarı
Ziyaretçi
Canon Eos 500D olabilir Msn Happy
taylorswift226 - avatarı
taylorswift226
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #6
taylorswift226 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Yardımcı olursnız çok teşekkür ederim.Ben fotoğraf makineleri hakında araştırma yapıyorum.Casio exilim fotoğraf makinesinin 10.1 ve 7.2 megapixel olanlarının fiyatlarını bulamadım bilen,duyan varsa yazsın lütfen. Msn Dunno
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı soruya cevap.s ? yardmcı olusanız sevinirm.s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben hs20 kullanıyorum bence al derim çok memnunum dlr makinayı aratmıyor
ayrıca 1000d den çok çok iyidir video çekimi felan yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

evkur profesyonel fotograf makinesi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Tabikide Canon Alıcaksın (: Canon İşin Sonudur 1.000 1.500 Tl Arası Demıssın Canon EOS 1100D var Ayrıca Prof Makınelerde Megapıxel Önemli Değildir Lens Önemlidir Megapıxel Kalite Arttırmaz Titresimden Olusam Görüntü Bozukluklarını En Aza Getirir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tabikide Canon Alıcaksın (: Canon İşin Sonudur 1.000 1.500 Tl Arası Demıssın Canon EOS 1100D var Ayrıca Prof Makınelerde Megapıxel Önemli Değildir Lens Önemlidir Megapıxel Kalite Arttırmaz Titresimden Olusam Görüntü Bozukluklarını En Aza Getirir Msn Happy