Arama

Kurtadam veya werewolf denilen tehlikeli kisiler gercekten var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Nisan 2016 Gösterim: 15.815 Cevap: 25
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #1
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Var olduguna dair bilgiler var. Uydurmalar da var. Doğru mu?
EN İYİ CEVABI RuffRyders verdi
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

Kurtadam ve werewolf zaten aynı şey değil mi zaten. Var olduklarına dair herhangibir resmi yazı, resmi belge veya fosil, iskelet vs. var mı?(Yok)

Sponsorlu Bağlantılar
Kurtadam diye bişey kesinlikle yoktur! Vampir diye bişey yoktur! Cadı diye birşey yoktur!

Bilimsel olarak kurtadam olmak imkansızdır.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2011       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

Kurtadam ve werewolf zaten aynı şey değil mi zaten. Var olduklarına dair herhangibir resmi yazı, resmi belge veya fosil, iskelet vs. var mı?(Yok)

Sponsorlu Bağlantılar
Kurtadam diye bişey kesinlikle yoktur! Vampir diye bişey yoktur! Cadı diye birşey yoktur!

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır bunların hepsi saçmalıkk ve uydurma böyle bir şey olması imkansız benim fikrim bu bence bu gibi şeylerden korkuyorsan korkma çokkk saçma aklından sil bunları kurt adam alacakaranlık denen bir filmde var onuda bilgisayardan kurt adama çeviriyorlar o da tamamen sahte
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar siz neye inanıyorsanız o olsun. Kurt adam diye bir şey yoktur. Sadece kurt vardır. Size efsaneyi anlatıyım.Eski kızıl derlerden birni bir kurt ıssırır, kırttan bulaşıcı bir hastalık kapar ve ölür. Çocukları ve karısda bu hastalığı kapar. Yavaş yavaş tüm kabileye bulaşır.Sonra tüm kabile hastalıktan ölmeye başlar.Tüm kabile ölür ve geriye sağdece bir çocuk kalır bu hastalığın ona neden bulaşmdığı bilinmez.Kızıl dereli çocuk tek başına yaşamya başlar hiç kimsesi yoktur.Bir gün bir kurtla karşılaşır.Kurt ona saldırır çocuğu yaralar.Çocuk kurdu kovmayı başarır ama inanılmaz bir yara almıştır. Çocuk ölmez ama oda hastlanır ve kısa süre sonra ölümün eşiğine gelir. Çocuğu bir beyaz adam bulur. Çocuk çok pis bir haldediri yaralıdır, eli yüzü tanınmaz bir hale gelmiştir. Beyaz adam çocuktan korkar ve çocuğa saldırır çocuk kaçar ama kötü kalpli beyaz adam çocuğu yaklar ve vurur.O anda ilhi bir güç ortya çıkar.Bir sürü, kurt çocuğu korur ve adamı parçalarlar. O anda çocuk ailesini halini adama karşı nefretini hatırlar ve inanılmaz bir öfkeyle bağırır ve kısa süre sonra bağırması ulumaya dönüşmüştür.Çocuk bir kurt olmuştur. Kurt adam dğeil kurt olmuştur. Kurt sürsüne katılır ve onlarla yaşamya başlar. Uzun süre kurt olrak yaşdıktan sonra bir kızlderli kabilsiyle karşılşır ve insana dönüşür. Kurt sürsünden ayrılmıştır artık bir insandır ve yine bir medeniyete katılır.Çocuk artık büymüşltür kendi ailsini kurar çocukları olur.Ama hastlıklıdır ve tüm köye bu hastlığı bulaştırır tüm köy artık yarı kurt yarı insandır bu böylece gitmiştir ve belli bir süre sonra kaybolmuştur.Ne oldğunu kimse bilmiyor. Benim soyum kızl derlidir. Bu öyküyü bana babam anlatmıştı çok küçükken. Bana en önemli söyledği şeyse şudur tüm kızıl derlilerde genellikle bizim soyumuzdan olanlarda bu vardır ama artık körelmiştir ve kolay kolay ortaya bir kurt çıkmıyordur. Kurda dönüşe bilmek için çok güçlü bir duygu gerkmektedir o gün çocuğun hissettiği duygu. Bir kere dönüştünüzmü asla geriye dönüşü yoktur.Bu söylediklerime ister inanın ister inanmyın ama size şunu söyleybilirim benim ben haytımda hiç kurtda dönüşmedim dönüşebilrmiyim bilmiyorumda ama bir kez gördüm.Ailemle tüm aylemle yaklşık bi 30 kişi toplanmış ateş yakıyorduk.Size anltıcağım şey korkunç saylbilir bunu gördüğümde 15 yaşındaydım şimdi 25 yaşındayım tam 10 yıl önce gördüm ve o günden beri aklımdan hiç çıkmadı.Alilemle yaklşık 30 kişi beraber yaşıyoruz ormanlık bi yerde nerde olduğunu söylmesem daha iyi olur sizin içince benim içinde.Ha bu arda lütfen dediklerimin peşini bırakın inanmyın geçin ama arştırmyın başınıza bela almayın sizden tavsiyem. Anltıyorum: Her zamanki ormanlık bölgede ateş yakmıştık ateşin başında toplanmıştık bir adam geldi sarhoştu yoldan geçiyodu arbasıyla bizi görünce durdu. Adam çok içkiliydi neden böyle birşey yaptı bilmiyorum ama zaten halamla arlarında bişey vardı.Ne bilmiyorum ama.... Neyse..... Adam tabancsını çıkardı ve halma ateş etti. Amcam halmın yanına koştu onun cansız bedenine sarıldı ve birden tahmin ediyorum ki birden içinde intikam duygusu belirdi inanılmaz öfkelendi o kadar kızdı ki kelimlerle anltılma yetmez bir şekilde bağırdı ve birden bir kurda dönüştü normal bi kurda dğeil hemde Alaska Alfa kurdunun iki katı neredeyse bi jip kadar büyük bir kurda gözleri kıp kırmızıydı kendini tutmya çalıştı ama gözleri bile sinirden kızarmıştı.Sonra olan oldu adam kaçmya çalıştı ama amcam adma saldırdı.Bu yazdıklarıma ister inanın ister inanmyın açıkcası çok umurumda sayılmaz ama peşini bırakın size yemin edrim ki oldu.O güne kadar böyle birşey hiç görmemiştim.Ogünden beri bu olay hiç konuşulmadı ama şunu söylebilrim ki o gün ne gördüğümü bilyorum. Ama şunu söylebilrim kurt adam diye bir şey yok palavra ama bizim soyda böyle bi hastalık var. O adama ne olduğunu hatırlmıyorum bile çünkü bayılmıştım ama uyandığımda admcam ç.ok sinirli gözüküyordu o günden sonra zaten inanılmaz bi sinir onu yuttu sanki onu hiç normal görmedim çok kontürolsüzdü.O günden beri amcam eskisi gibi olmadı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
RuffRyders vampir diye bir şey yok demeyin lütfen. Eski çağlarda gerçekten vampir diye bir şey varmış. İnanmıyorsanız wc17 virüsünü araştırabilirsiniz. Şuan ki günümüze biraz abartılı olarak da gelse yinede aynı özellikleri taşıyor. Ayrıca bu virüsün 51. Bölgede saklandığı söyleniyor. 51. Bölge konusunda bende İnternetin yalancısıyım. Doğru olmayabilir de. Teşekkürler.
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
11 Şubat 2012       Mesaj #6
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Kesinlikle yoktur.
In science we trust.
fantaalp - avatarı
fantaalp
Ziyaretçi
11 Şubat 2012       Mesaj #7
fantaalp - avatarı
Ziyaretçi
kurt adam diye birşey şu şekilde vardır:
bir kurdun ön ayakları kırık olduğundan arka ayakları üzerinde yaşıyormuş bu gerçek.
ayrıca insan DNAsı kurt DNAsına dönüştürülürse insan kurt olur
fakat bunların bazıları gerçek hayatta şimdilik yok ama ön ayakları kırık olan kurt adam gerçekMsn Happy
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
12 Şubat 2012       Mesaj #8
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Kurtadam da efsane mi?
1selin1 - avatarı
1selin1
Ziyaretçi
27 Mart 2012       Mesaj #9
1selin1 - avatarı
Ziyaretçi
La bete du gevaudan sadece araştırın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
allahımın kızılderelisi sen hiç sinirlendinmi kurt oldunmu kanka bi olsana allahaşkına merak ettimde he bide amcanın bacakları kırıkmıyı sen alacakaranlığı izlediğinde uyuyup rüya gormus olmayasınn