Arama

Kurtadam veya werewolf denilen tehlikeli kisiler gercekten var mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Nisan 2016 Gösterim: 15.810 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence kurt adam var.Yoksa kimin aklına gelsinki yani nerden akla gelir imkansız bişey.Bir derviş derki:Hiç bir söylenti durduk yere çıkmazz.Yani eskiden varmışki bunlar anlatılmış ortaya çıkmış.Belki kuduz bir kurtun ısırması ve DNA nın uyuşması ile kurt adam oluyorlar ama geri dönüşemiyorlardır bu olabilir.Ama bence kurt adam var.Belki hayla var uzaklarda yada tekrar olabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
wolferay10 - avatarı
wolferay10
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #12
wolferay10 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle bu 3 türü merak eden arkadaşlara açıklık getirmek istiyorum.İlk olarak Kurtadam diye birşey yoktur.2. olarak uzaylı diye birşeyin olma ihtimali bence var. ama çok emin değilim
3: olarak vampirlik gerçektir ve bundan adım gibi eminim.Daha ayrıntılı bir şekilde anlatıcam.
Sponsorlu Bağlantılar
İlk çağlarda ademle havva cennetten atıldılar bildiğiniz gibi sonra 3 tane çocukları oldu Çocuklarından cennete yenden kabul olmaları için kurban getirmelerini istediler bunun üzerine caine en değerli varlığı olan kardeşini kurban etti bunun üzerine tanrı caineyi sadece kan içmekle ve karanlıkta durmakla lanetledi caine çoğalınca bu lanet çocuklarınada geçti yani vampirlik öyle yok şunu yap yok bunu yapla olmaz vampir olmak için cainenin soyundan olman ve laneti tetiklemen gerekiyor cainenin soyundan olsan bile laneti tetiklemelisin yani birisini öldürüp onun kanını içiceksin ama cainenin soyundan değilsen bunu boşuna ypmış olcaksın ve 2.bi yol daha var bir vampir size kanından içiricek sonra ölüceksiniz öldükten sonra bir vampir olarak diriliceksiniz ama vampirler hepinizin sandığı gibi hızlı - güçlü değildir vampirler kana susamıştır bunun için hedeflerine ulaşmak için adrenalin geçirirler ve gözleri dönmüş halde saldırırlar ve kşarlar bu sayede hızlılardır ve o hızla geldikleri içinde güçlü vuruşlar yapabilirler.Vampiroloji bilimini okuyabilirsiniz bu konuya merakı olanlar şahsen ben okumayı düşünüyorum çünkü vampirliğe küçüklüğümden beri merakım vardır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında bakıldığında bilimsel olarak insan vücudunun bu kaadar hızlı mutasyona ugramasıı bıraz zor hattaa olanaksız gelebılır ama bıraz arastırılma yapldagında sadece fransadaa 30,000 taneden fazla resmı belge olarak kurt adam vakası görülmekte bunu resmı belge arayanlar ıcın yazıyorumm ve La bete du gevaudan arastırın biraz derım ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
wc17 virüsünü size şöyle söyleyeyim bu virüsü sans eseri bulmuşlar bir takım bilim adamı bir deney üzerinde çalışıyormuş ne olduğunu bilmiyorum bu formülü bir insan üzerinde denmişler ve ilk aralarda bir şey olmamış adamda yavaş yavaş değişmeler görülmüş bir gün iyice mutasyon gibi bişey geçirmiş ve adamın dişleri çok sivri ve kat kat olmuş adam iyice zıvanadan çıkmış ve vahşileşmiş bir kaç gün içerisinde kan içmesse saldırganlaşıyormuş ama gerçekte vampir mampir yok sadece benzer virüsler var mesela wc17 virüsü gibi bunu okuduğunuz için tşklrr...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
1selin1 adlı kullanıcıdan alıntı

La bete du gevaudan sadece araştırın

kardeş resmi sayfası var galiba araştırın dediğin şeyin ama türkçesi yok çevirilmiyorda bana yardımcı olurmusun merak ettim ne bu site
-winx- - avatarı
-winx-
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #16
-winx- - avatarı
Ziyaretçi
bu kurt adam bir efsanedir.bununla ilgili bir çok film vardır.
_kelebek_ - avatarı
_kelebek_
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #17
_kelebek_ - avatarı
Ziyaretçi
Tabi ki yok çok saçma sapan bir soru
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Teamoore adlı kullanıcıdan alıntı

Var olduguna dair bilgiler var. Uydurmalar da var. Doğru mu?

dogru kurt adam var
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
2 Haziran 2013       Mesaj #19
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Efsaneler ve yok.
tgb-06 - avatarı
tgb-06
Ziyaretçi
20 Şubat 2014       Mesaj #20