Arama

Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 21 Temmuz 2015 Gösterim: 69.848 Cevap: 64
Sedat Şipal - avatarı
Sedat Şipal
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #11
Sedat Şipal - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynen bende aynı tuzağa düştüm ve telefon numarasını yazıyon bir mesaj bile gelmiyo

Ya fesimin şifre sini kaybettim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı hataya bende düştüm telefon numarası istiyor yeni hotmail AÇTIM FACEBOOKA KAYDOLCAKTIM HOTMAİLİ YAZDIM O SIRADA BAŞKASININ HOTMAİLİYMİŞ
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende facebookta geziniyodum sonra telefon isteme yazısı çıktı şifre doğrulamaymışmış telefon yazmayınca çıkmıyor facebookuma erişemiyorum kilitli açılmıyor aynı sorun bendede var ben öyle bilmediğim sitelere telefon yazamam valla facebooka güvenmiyorum.1 hafta beklicem bakalım açılacakmı yoksa yeni face alcam of yaa facebookumda bir sürü oyunlar şeyler gitti..çıldırcamMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta gırıs yapamıyorum telefon numarsı ıstıyo yazıyorum ama kodu gondermıo nasıl bı facebook hizmeti yapıyosunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SEVGİLİ ADMİN LÜTFEN BU KONUDA BİZE YARDIM ET BENDEDE BUGÜN AYNI SORUN OLDU FACEBOOKTA GEZİNİYODUM SONRA AYNI KARDEŞİN DEDİĞİ YAZI ÇIKTI TELEFON İSTEDİ TEL YAZINCA DOĞRULANIP ÇIKÇAKMIŞ BEN TELEFON NO WERMEK İSTEMİYORUM AMA FACE NEDEN BÖLE BİŞEY İSTİYOKİ BAŞIM BELAYA MELAYA GİRER HİÇ İŞ ALMIYIM SONRA ÖBÜR HESABIMA GİRDİM SAYFA BEĞENİYODUM BİRDEN BİRE GENE DOĞRULAMA YAZISI ÇIKTI YA OFF NAPAÇAM BEN...MAİLLER ATTIM DAHA CEVAP GELEMEDİ KAFAYI YİCEM 2 HESABIMADA GİRİLMİYOR TELEFON İSTİYO NAPICAM BEN AYNI SORUNU YAŞAYAN WARMI ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN NAPICAĞIMI YAZIN BÜTÜN OYUNLAR BEĞENDİĞİM SAYFALAR KALDI OFFMsn Sad BİDE ŞÇLE DÜŞÜNÜYORUM ACABA YOĞUNLUK SEBEBİYLE 2-3 GÜN SONRA DÜZELİRMİKİ LÜTFEN ACİLLL YARDIM EDİN YALVARIYORUM...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı şeyi ben de yaşadım arkadaşlar durup dururken ne numarası yaa.Hepsi palavra milleti fişliyor bu facebook.zaten yeteri kadar fişledi milleti.kimin kimle bağlantısı var, kim nerde nasıl yaşayor hepsi adamların elinde zaten dahası milletin iç çamaşırına kadar öğrenmek istiyorlar.face'in gizli servislere çalıştığını duymuşsunuzdur.Yarın bir gün hotmail yahoo gibi binlerce üyenin bilgilerini sızdırırlar sonra da güvenlik açığımız varmış derler. Biliyosunuz yahoo'nun bu yüzden başı dertte sanırım şu sıralar tüketici hakları davacı yahoo'dan şimdiye kadarki en büyük tazminatı ödemek zorunda kalabilirler. Sakın numaranızı vermeyin. Kimsenin illegal işi olmaz ama millet her özelini de vermek zorunda değil bu zorbalıktır resmen...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR BENDE FACEDE GEZİNİRKEN BİRDEN BİRE ŞU YAZI ÇIKTI LÜTFEN GÜVENLİK DOĞRULA TELEFON NO GİR DİYE YAZI ÇIKTI BEN ÖLE FACEBOOKA TEL MEL WEREMEM WALLA.NEYSE BEN GİRİŞ YAPAMIYORUM TEL İSTİYO TEL YAZICA TELEFONA KOD GELECEKMİŞ BAŞIMA BELA ALMAM WALLA MAİL ATTIM CEVAPDA GELMEDİ KAFAYI YİCEM YAAA Bİ TANE DAHA HESAP WARDI ODA ELDEN GİTTİ AYNI BÖLE OLDU BN ÇILDIRMAK ÜZEREYİM AMA BANA YADIM EDİN NOLUR LİNK FİLAN WERİN NAPICAM FACEBOOKUMU İSTİYORUM ZATEN ORDA SAYFA BEĞENİYODUM ARKADAŞIM YOKTU TAKMA ADLA ALMIŞTIM FACEBOOK ADI OLARAK NETTE ARAŞTIRDIM AYNI BİLİGSAYARDA 3-4 TANE ÜYE OLURSAN TEL İSTİYOMUŞ NEYSE BANA YARDIM EDİN NOLURRR!BİDE BU FACEBOOK YOK KİMLİĞİN RESMİNİ ÇEKECEKMİŞİNDE TEL YAZCAKMIŞINDA NİYE BÖLE BİŞEY YAPIYOLARKİ MAİLDEN DOĞRULAMA İSTESİN DİMİ EH FACEBOOK SEN ADAMI KANSER EDERSİN YA.......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BNDEDE ÖLE OLDU DEDİĞİNİZDEN ADMİN SESİMİZİ DUY YARDIM ET NAPICAZ FACELERİM GİTİİİİİİİMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Off YaaMsn Sad Ben Bir kaç kez Numaramı Verdim Birşey Olur Mu? :'(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben tel verdim. bin pişman oldum. telefon numaramı aldıkları gibi mesajla kodu göndermediler faceye giremedim. Allah belalarını versin. amacı belli bu karaktersiz facenin. sakın ola tel vermeyin ben yandım siz yanmayın.