Arama

Facebook'a girişimde telefon numarası istiyor, yoksa giriş yapamıyorum, sorun nedir? - Sayfa 4

Güncelleme: 21 Temmuz 2015 Gösterim: 69.945 Cevap: 64
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya niye girmiyo ya telefon numarasını napacaklarmış ki ne gerek var
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa benimde fecebookum kilitlendi lütfen yardım
Sponsorlu Bağlantılar
Atmacasav - avatarı
Atmacasav
Ziyaretçi
6 Aralık 2012       Mesaj #33
Atmacasav - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mirkelam adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben facebookta yeni bi hasap açtım ilk önce sorunsuz girdi sonra ki girişe tel numarası istedi vermeyincede giriş yapmıyo bende numara vermek istemiyom bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardım ....?Msn SadMsn Cry

Bu sorun hesabınızı korumak amaçlı düşünülmüştür. Ve de siz buna karşılık verdi iseniz istemesi çok normal Genel ayarlar bölümündenyada Gizlilik ayarları bölümünden yapabilirsiniz.Fakat facebookunuza giremiyorsanız yeni face açmak zorundasınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende verdim numaramıda bılgılerımı dogru yazmadım her telefon numarası bılen bankadan bısey cekebılırmı nasıl oluyo bu ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hayır tamamen yalnış söylüyorsun tam tersi olacak böyle dokunmatik telefon falansa kod gönderiyorsun kabul ediyor ama onuda unutmaman lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dokunmatik telefon alın numarasını bilin ama ondan sonra ileri deyin türkiye +90 ı seçin sonra numarayı yazın fakat 0 ile değil mesela 0536 değil 536 diye başlayin numarayı yazın telefona kod geliyo onu altaki kutucuğa yazın sonra girin ve bidaha böyle bir sorun olmaz merak etmeyin mesela bana kod bböyle geldi 6d5f8cebo5568ok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
artık sen bu işi kurtaramazsın yeni bitane aççan o bendede olmuştu malesef hiç şansın yok telefon numaranı yazmassan olmaz ben yazdım aynı şeyi banada oldu yemin ediyorum hiç bişey olmuyo sonra arıyolar hemen hallediyolar yapmassan işin zor yoksa öyle ortada nakadanak kalırsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2013       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
venim olmuyor yardim edi acil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2013       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vodafone haricindeki operatörlere mesaj ya gelmiyor yada geç geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2013       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mirkelam adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben facebookta yeni bi hasap açtım ilk önce sorunsuz girdi sonra ki girişe tel numarası istedi vermeyincede giriş yapmıyo bende numara vermek istemiyom bu sorunu nasıl çözebilirim lütfen yardım ....?Msn SadMsn Cry

ewet lütfen kaldırın ya şu kimlik dorulamayı benim telefonum yok annem ve baam da bna yasakladı lütfen ya kaldırın lütfennn Msn Sad :'( :'( Msn Sad Msn Sad